FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne smijes, napravi svoj :p
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    Evo snimio sam jedan video o cheat-erskom AI-u na X360 :)


    Malo je losiji kvalitet jer sam sa fotoaparatom snimao. Sve je iz jedne utakmice osim zadnjeg nesviranog penala

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    hmm teksture terena izgledaju bolje (detaljnije) nego na pc verziji.
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Možda zavisi i od tv-a/monitora. Moj tv je super kalibriran.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    3d trava je jedino sto fali u ovoj fifi :)
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    neki dan mi se desilo nešto nevjerovatno, uspio sam izbiti tj skinuti protivnickom golmanu loptu dok je ispucavao...svaka cast za fifu
     
  7. stipe101

    stipe101 Novi član

    ljudi pomagajte,kako na gamepadu onom original sta se dobije u kutiji sa ps3 namjestit postavke,mislim na ono maunal,semi maunal,assisted.cini mi se da kad je pass na manual da je igra cak malo i prenerealna,a zelim igrat najvise moguci nogomet koji se moze igrat.ono je cisti mazohizam,pa kako vi igrate,ali samo molim prave igrace,i jos nesto,dali igrat s gljivama ili strelicama,di su vece mogucnosti.

    hvala
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kod mene sve na manual...mozda grijesim, ali ne bih rekao da je prenerealna sa pasovima na manual, jest i ja se malo patim s pasovima ali to je zato što i u pravom nogometu nije lako pogoditi pas...ja s gljivama igram....
     
  9. stipe101

    stipe101 Novi član

    jel i ti fifu igras na ps3 ili pc jer imam onaj original sonyiev gamepad pa su mi gljive ipak malo preosjetljive,odnosno nemogu skroz kontrolirat smjer dodavanja i kretanja,ili imas onaj xbox 360 neki gamepad za koji svi kazu da je najbolji za fifu
    i jel se moze podesit da osjetljivost
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Igra je ''pokvarena'' na konzolama. Nije to ni do tebe ni do postavki, jednostavno igra je neigriva.


    btw to što ti tražiš nalazi se u postavkama igre.
     
  11. gilla

    gilla Aktivista

    Kako je neigriva, pokvarena, svega ti?????
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    u zadnje vrijeme više fifu igram nego pes, nekako mi baš "legla" :).
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  15. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    danas objavljen dosad najbolji patch za fifu 11 pc. imaju sve repke, pa tako i naša ;). i naravno svaka sa oficijelnim dresovima.

    više informacija kao i download na http://www.fifa-asia.net

    trailer:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MZmVBtlHDRI&feature=player_embedded[/youtube]
     
  16. irhadkul

    irhadkul Komšija

    hvala na infu.Sad cu ga probati.Zeljno sam cekao da ubace nasu reprezentaciju(koja je suspendovana)
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Probao, odlicno uradjeno, 4 zvjezdice BiH isto kao u 2010 Road to World Cup, neke ocjene nasih su bas niske (Nadarevic samo 63) ali sta ces.
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Signal Iduna Dortmund, BiH - Japan, Dzeko zabio za 1:0 :D

    [​IMG]
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    i jesmo li dobili :D?

    btw, bit će još apdejta za patch. tako piše na www.fifa-asia.net
     
  20. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Stvarno predobar patch, jedino mi se ne svidja sto kad je replay prolijece ono sivilo, ruzno je :)

    @XTRage, Nadarevic ima overall ocjenu 68.