BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Staro... nekome nije mrsko pogledati broj telefona pa naci po tome bez da tebe pita jer mu je mrsko kucati i pretrazivati :mrgreen:
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    prošle sedmice dok još nisu uopšte proradile brzine na mom netflat6 paketu prebacio sam online formularom na netflat10...poslacu speedtest kad budem kod kuce inace speedtest je pokazivao brzinu 8,6 Mbit ako se dobro sjecam, a ping oko pedesetak....


    thnx za lijepo objasnjenje kolinsb-e..sad kad bi gledao 'realno' ne znam dal bi mi uopste trebala ikakva konekcija...jer evo sad pisem iz biblioteke gdje imam besplatan net....ali uvijek gledam da probam i nabavim neke stvari za koje uopste ne znam sta ce mi -nekada cisto edukativno i akademski, ali nerijetko se iz toga izrode svakakve korisne kombinacije...
    Eto danas bas na casu engleske konverzacije(ne znam ni zasto ce mi ti casovi ali ipak ih pohadjam :smt003 :) ) pricam nastavnici kako sam nedavno otisao do prodavnice hardwarea i rekao "daj mi malo ovih klina, malo ovih i malo onih tamo" i kad se trgovac iznervirao i rekao mi "pa daj druze ne mozes tako! moras mi tacno reci koje velicine ti trebaju dvaneska trineska itd ili makar za sta ti trebaju!!" -ja mu rekoh "ma ni ja ne znam zašta ce mi trebati ali kad ih imam u kući uvijek mi zatrebaju!" :smt003 :)
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    puko Zlatan :D
     
  4. flatron

    flatron Novi član

    imala mara masla pa i dupe mazala...
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Evo obecanog speedtesta:
    [​IMG]

    http://www.speedtest.net/result/1192683165.png


    Da li su vam realno bili potrebni ti komentari? :smt003 ili ste pukli? :smt003 ili jednostavno imate masla? :smt003
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zezaju te Zlatane 10mbps je to raja ljubomorna :)
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Al pazite ovo "Faster than 92% of BA", znaci Zlaja sad si medju download elitom :)
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    eto znao sam da ima smisla...danas sam u biblioteci gotov zbario jednu trebu kad sam joj isprico za novouvedenu 10MBit konekciju... :mrgreen:
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    fino tebe oni Zlatane potkradaju ako je ovo konekcija ona 10/1

    :mrgreen:
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    Nazovi ih i saspi im sve. :D Nek ti daju tacno 10/1 :DDD

    Gledam neka raja na moja tv ima 2.20/0.80

    Sto njima poklanjaju jarane :D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    E ovo vec ima smisla, sto odmah nisi reko da je to razlog :D
     
  12. metallac

    metallac Aktivista

    10 mbps kod našeg telekoma = bacanje para.... jedino ako ti pare nisu problem tj. ako si među 1% takvih u državi onda nema problema
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa nije bacanje para ako ti treba i ako nemas drugog providera, ali ako ne znas zasto ce ti onda jeste :D
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jesi li joj rekao da imas i Kindle ? :smt005
     
  15. zdici

    zdici Aktivista

    ma sramota je to i jadno..da covjeka lazu..ako im placa toliko love za 10 Mbps dajte covjeku koliko je platio i gotovo..to bi isto bilo kad bi ja sa brzinom od 2 Mbps imao 1 Mbps :) lopovluk cisti..valda ce i tome doci kraj.
     
  16. Loki

    Loki Komšija

    Ima li iko da je na flat6 i da mu je prebačena brzina?
     
  17. flatron

    flatron Novi član

    ok eto mi smo ljubomorni...zlatane a cime se to ti bavis pa ti treba ta brzina?
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa zar je bitno cime se bavi? Eto sad se neko mora opravdavati sto ima 10Mbitnu konekciju.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa u tome je poenta ba. realno sad nikome ne treba vishe od 4Mbps. Realno ni ja nisam trebao zamjeniti GTX285 za HD5870, realno nisam trebao zamjeniti ni E8400 za X4 965, realno mi ne treba 8GB ram-a u konfi, realno Sena nije trebao dokupiti jos jednu GTX570 za SLI, realno Vedo nije trebao prodavati Wii a kupovati PS3 itd itd itd.... da ne bi bilo vishe realno ovo realno ono, trebamo svi imati iste konekcije, svi iste konfe, svi iste patike... i to bi bilo realno
     
  20. Triforce

    Triforce Aktivista

    Realno ja nisama trebao kupit ovu 5800 od pac-a. Realno ja nisam trebo prec na kablovski. Realno ja nisam trebo...

    Ah ja :smt003