Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Za one koje eventualno zanima, prenos je dostupan preko Sport Klub.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li ko gledao utakmicu Chelsea - Manchester City? City raspad sistema, drugo poluvrijeme posjed lopte 69:31 na strani Chelsea. Drugi gol Ramires samo što nije ušao s loptom u go :D
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Dzeko : "Floop of the year". :(
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma tim je nidje veze, od trenera do svakog igraca. Dzeko slabo, tj nista.. Par puta pokusao i sam da prodje ali mu ni jedan na jedan ne ide. Mislim da je napokon red da odustanem od gledanja City-a :)
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Neke od ovih utakmica koje sam ja gledao bas nisu pokazali nista konkretno i cine mi se da su bolje igrali u prvom dijelu sezone. Kod Dzeke je problem sto se rijetko sastaje s loptom :D
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako je Chelsea samo ubo' sa kupovinom Luiza.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma


    Isto mi je ovo bilo u glavi tokom utakmice. Baš se do sada pokazao momak, za razliku od recimo Torresa. Ne ide Chelsea nešto kupovina napadača :)
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Bogami nešto "Leotardo" dobar, nije mu išlo u Milanu kad je im'o retadiran tim, vidjet cemo kako ce biti u derbiju, mada bi iz svega najvise mogao profitirati Napoli..
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Preporodit ce se kad dovedu Pjanica, k'o City s Dzekom :D
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    @ Tale nema od Napolija ništa. Ibra je dobio 3 utakmice kazne radi udaranja, ko naručeno za Inter i neće igrati u derbiju ali vraća se veoma važan igrač Pirlo. Mišljenja sam da Milan neće izgubiti jer se derbi igra za 15 dana i dotad će ekipa malo doći sebi a i neki bi se igrači mogli vratiti. Kako god da završi Leotardo :D je sve što je uradio u Milanu kao igrač poništio onog dana kad je preuzeo Inter, jednostavno to se ne radi. Pitali su ga mjesec ili dva prije nego je preuzeo Inter o mogućem preuzimanju Intera i tad je izjavio da nema šanse da se to desi jer ipak je dugo godina bio milanista. Pare su ipak prevagnule, tako je to danas nažalost.
    Usput ne treba zaboraviti Inter će se dosta trošiti i u ligi prvaka dok Milan ima 2 teška gostovanja protiv Udina i Rome.
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    kako god biti ce zanimljiv derbi :)
    "Leotardo" je upravo danas prestigao Capella po broju bodova u prvih 13 utakmica na klupi novog tima. Capello je osvojio 32 boda, a "Leotardo" je sa danasnom pobjedom dosao do 33...
    Od Interovih bivsih trenera, bolji je od Simonia i Mourinha, te Lippia kad je dosao u Juve...
    A to zasto se prodao, pa mozda su ga otjerali ?
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma frka oko njeg kao da je proveo karijeru u Milanu a ne onih nekoliko sezona.. Samo budala ne bi prihvatila posao u Interu u samim pocecima menadzerske karijere.
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Leonardo je izgleda veoma pametan čovjek. Preuzeo je Milan iz ljubavi, jer mu je klub u toku karijere sve dao, ali mislim da definitivno nije očekivao svakodnevna sranja od Berlusconija i Galliania u vezi formacije ekipe, ubacivanja pojedinih grača itd ... Odveo je onako loš Milan u CL, jest da je imao debakle protiv ManU i Intera ali nema šanse da su mogli tu ikako pobijediti.
    Pare nisu prevagnule, prevagnula je Leonardova ambicija da se dokaže i mislim da je u pitanju i neka vrsta lične osvete tandemu Berlusconi i Galliani.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako god Milan sad ima boljeg trenera od brazilca.
     
  15. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2rXHFrgXrgk&feature=player_embedded[/youtube]
    :smt005
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Boze sacuvaj, ne zna se ko je vise retardiran - Dzeko ili Balotelli
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Balotelli je retardiran, nisam siguran za Džeku.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    to se neka djeca zajebavaju
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jok eto Dzeko i Baloteli se prepucavaju preko Facebook-a :)