Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Galaxy S nema ispod 500KM, ali je daleko bolji od bilo cega za te pare.
     
  2. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    ma ako je razlika u kvalitetu velika izmedu nekog modela do 500 km i galaxy s koji prelazi 500 (samo da ne ide preko 600) moze se namiriti novca, i onako se moram rijesiti LG KF750 i nokie n80 koji mi samo leze u ladici
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Bas je cijena oko 600KM. Negdje koju markicu niža.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, definitivno vrijedi tih 500KM, stavise nemas do nekih 800KM boljeg telefona.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ima desire s i hd za 700 km :smt003
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    DHD jedino sto ima veci ekran. Ali je generalno losiji od SGS-a.
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Galaxy s ima nizu cijenu i to ga uglavnom cini boljim, a hardverski ima samo bolji displej.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobro, DHD ima i 8MP kameru i dual-LED flash, Desire S ima LED flash, a oba imaju po 768MB rama.

    SGS ima SAMOLED ekran, dakle pobjedjuje u troboju. :mrgreen:
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa da cijena i ekran su mu prednosti. Mada meni licno kada sam oba telefona uzeo u ruku, se isplatilo dati 100 km vise za desire s cisto radi aluminijumskog kucista koje se nemoze porediti sa sgs, a i plastika koja je koristena je duplo deblja.
    Osjetis da je kvalitetniji u izradi. :)
     
  10. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    to je malo previse za dati na mob.
    bas sam veceras gledao samsunsg Galaxy S nov je 750, a kako sam vidio polovni se mogu naci od 500 pa na vise.
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ne znam za vas ali meni je Galaxy prevelik telefon, ima ga prijatelj i stvarno sam mislio da ljudi pretjeruju ali fakat je glomazan.

    Imas kod onih ZM Mobile ili Univerzalno 500 KM polovan :

    http://www.univerzalno.com/mobiteli/koristeni-mobiteli

    Ljudi su prva liga, sestra od njih do sada kupila 5 telefona i ni sa jednim nije imala problema.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Pokusao veceras preko Kiesa updateat Galaxy S na 2,3 . I islo ono "Downloading" i onda ispisivalo zutim slovima kao neki update proces i hop - restartova se mob. I sad ga upalim, pojavi se onaj "S" logo i tako stoji, pa par put zavibrira i onda ekran postane skroz crn i telefon vibrira sa vremena na vrijeme. Imal mu spasa?

    Izgasim ga, drzim home key, vol down i power i pojavi se onaj Android cikac kao da cisti smece i pise "Downloading, Do not turn off Target!!!" i tako stoji vjecno :(

    EDIT: sa Odin-om ga update-ao na 2.3.4 uspjesno

    http://www.theandroidsoul.com/xxjvp-and ... -download/
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    guglaj "jtag", i vidi ima li za tvoj fon.
     
  14. Vedofone

    Vedofone Novi član

    [​IMG]

    oficijelni sa 'nashim' jezikom
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  16. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Prije neki dan dobio DHD iz Telecoma. Dosao je sa instaliranim 2.3.3
    Citao sam ranije na forumima da je nakon ponudjenog upgrade-a znalo biti problema sa WiFi i GPS-om, ali ja nisam imao za sada nikakvih problema
    [​IMG]
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  18. Esh

    Esh HWB

    Vjerovatno 4 ili 4,3. Sve iznad prestaje biti "ugodno" za koristenje u svrhu razgovora.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Prestaje biti telefon pa ih nazivaju hibridi. Tablet/telefon. Vec se moze naci model od 5". Sto se tice gore teksta, sasvim ocekivano. Jedino mislm da ce sladoled krenuti sa v2.4 a ne sa v4. No, brojevi nisu bitni.
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja bi kuglu vanilije i cokolade :)

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk