Crysis [All about]

Discussion in 'Igre i konzole' started by kugla, Mar 12, 2009.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sinoc sam zavrsio igru na najtezem nivou.. :(

    Najgluplji kraj koji se moze zamisliti za jedan takav "naslov".. :?
     
  2. Triforce

    Triforce Aktivista

    Kakav kraj ? Igra će biti trilogija nema još kraja...
     
  3. pac

    pac Komšija

    Jesu li ostavili prostora za treci dio?
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Poruka: "Ovo je tek pocetak borbe.." :lol: tako da su nastavci neminovni..

    Ali nije to sustina,vec da je zadnji checkpoint toliko glup i lezeran kao i sam kraj da je nevjerovatno..
     
  5. jeretik

    jeretik Komšija

    Nije bezveze ako moras ganjat medkitove, a u ovim novim igrama gdje se regenerise zdravlje (dizajnerska lijenost + user friendly za konzolase) fakat i nema potrebe da bude quicksave
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    U sustini ovo i jeste bila trilogija, tri lika su zapocela u crysisu 2007 i svaki je imao svoju kampanju, zaboravili ste na Warhead.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To. On snima samo kad on hoce, a desavalo mi se da zbog opcenito slabe zainteresiranosti za igrom zaginem par puta na istom dijelu. Pa se svaki put vracas po 10-ak minuta nazad. Meni je to glupo.
     
  8. Moncho

    Moncho Komšija

    kriva

    Warhead nije bio uopce nastavak orginalnog crysisa, vec je bio samo crysis prican iz ugla drugog vojnika. U pitanju je ista radnja!
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Izgleda da je crytek ipak dosao pameti te je uradio DX11 patch (546MB) i High Res textures patch (1.7GB)

    Ali da bi mogli da koristite ove "patcheve" treba da imate 1.9 Patch instaliran koji ce biti dostupan tek slijedece sedmice.. :smt005 :smt005 KLIKNI OVDJE ZA INFO


    Direct download linkovi:

    DX11 - KLIKNI OVDJE

    High Res Textures - KLIKNI OVDJE


    Ko proba neka javi kakvi su utisci o kvaliteti prikaza i mogucem padu performansi.. :wink:


    EDIT:

    Evo nekoliko gif-ova za poredjenje DX9 vs DX11 (znaci ne ukljucuje High Res Texture pack)


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Zamolio bih administraciju da ne uklanja ili modifikuje gif linkove..
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Linkovi su down.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pa dobro jer i MyCrysis je down zbog overloada..

    Ja evo downlodujem jer sam poceo prije nekih 30min a tada su linkovi radili..
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Evo mirror linkovi sa TechPowerUp pa izaberite sami sa kojeg ce te downloadovati:

    DX11 pack - KLIKNI OVDJE

    High Res Texture pack - KLIKNI OVDJE


    Sporiji su ali ferceraju.. :wink:
     
  13. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Super, jeste da su trebali ovo da urade jos kad je igra izasla, ali dobro, nije kasno :).
    Nego, procitah na jednom drugom forumu da ovo ne radi bez 1.9 patcha, koji bi trebao izaci 27-og. Znaci moracemo cekati jos nekoliko dana :)

     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pa mogao si procitati i na HWB-u da si pogledao bolje na prosloj stranici :wink:

     
  15. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Izvinjavam se, nisam fino procitao, tako je to kad se na brzinu citaju postovi :oops: :)
     
  16. Riddick

    Riddick Aktivista

    Bit ce intresantno kad se upale svi efekti uz umjeren AA koliki ce biti pad performansi :D Ocekujem da ce nam KingT postaviti sve testove u DX11 ;)
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pojest ce gtx 480 crysis 2 za dorucak.
     
  18. immolation

    immolation Novi član

    hajd da se i to doceka (dx11)...
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma nece ba.. :smt005 :smt005 :smt005
     
  20. Riddick

    Riddick Aktivista

    Intresuje me da li je Crysis 2 "vezan" za Steam, u smislu da ne mogu instalirati igru ako nemam na compu instaliranu Steam aplikaciju i Steam account??