Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Re: Re: Google Android - oficijelna tema

    Pa to je prvo što sam napravio
    Ako si uspio naći skidam kapu. Da je neka apps sa mnogo korisnika, ne bi bio problem. Ali sa manje od 5000, teško brate

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ova NavDroyd navigacija baš dobra, danas je isprobao radi odlično a jednostavnija dosta od iGO a mogu se mape skidati po želji, free je program.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Program košta 5€. Nije free.

    Ako su mape dobro odradjene za BiH, da kupim. Ne treba mi navigacija ali da se nadje.. ili mozda probam "narodnu".
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Probaj pa onda... Do mene je. Solidna navigacija i precizna sto je vazno.

    Sent from my GT-S5570
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako za mape ? Guglam ili skinem preko aplikacije ?
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koliko se sjecam ide preko same aplikacije ali nemoj me drzati za rijec.

    Sent from my GT-S5570
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, tnx enivej. Javim ako probam posto stvarno nije skupa a radi koliko vidim super. Samo da su mape solidne.
     
  8. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Re: Re: Google Android - oficijelna tema

    Rješeno. Hvala u svakom slučaju

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  9. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Re: Re: Google Android - oficijelna tema

    Ide preko same aplikacije, samo kod mene je pravilo problem, nije htjelo ucitati mapu nego je vuklo sa neta ili jednostavno pokazivalo ono sto ima u trenutnoj memoriji (sto je svuklo u konekciji).

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
     
  10. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Može li pomoć kako da instaliram aplikacije na mobitel bez Android Marketa? Ja sam već probao sa Asto File managerom i kad hoću da otvorim neku aplikaciju pojavi se da nema nekog .ink fajla. Htio sam da otvorim fajlove koji su na PC-u označeni sa .jar, a na mobitelu sa .apk.
     
  11. Esprit

    Esprit Aktivista

    Ja na Samsung Galaxy S-u odem u postavke -> aplikacije i tu stavim kvakicu na "nepoznati izvori"
    Poslije skinem aplikaciju u .apk formatu, prebacim na mobitel i pokrenem je.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Android aplikacije imaju ekstenziju. apk.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Merel se kako onaj google music nastimat ... odakle god sam skinuo aplikaciju izbaci neki error pri instaliranju ... poz
     
  14. avduka

    avduka Aktivista

    imam problem jer mi android vuce neke update iako sam ugasio ono tamo auto update...malo po malo...nabralo mi se vec 6km na racunu za net..?
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    A da ugasis mobile data?

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  16. avduka

    avduka Aktivista

    :)....pa mozda i pomogne...ma mislio sam da nema neka opcija da aplikacije ne vuku...imam utisak da neke igrice dok mali igra vuku internet...one reklame kontam sto izlijecu...
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ako ti stalno stoji net, nisi iskljucio kakao je Ali rekao, vuce ti skoro svaka aplikacija. To nije update nego i izmedju ostalog reklame.
     
  18. wragg

    wragg Aktivista

  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    shejtane ne izazivaj vraga :D

    Shalu na stranu jel valja sta ta igracka, mislim to 3D i ti fazoni.
     
  20. wragg

    wragg Aktivista

    A ono, fora je na prvu, samo malo glava boli od 3D-a. Treba ocima da se priviknu.
    Iskreno, Sensation mi se cini bolji.