FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Igral ko sa ovim svim pogasenim asistencijama?

    [​IMG]

    'ebo te, ne mozes golu prici, al je mocan osjecaj full kontrole
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)


    hehe ja sam tako jedanesku igro...al treba oprezno s tim nisam bukvalno mogo nabacit lopte da valja pa mi je znalo omrznuti...al što veliš moćan je osjećaj ful kontrole pa makar igranje i ne bilo uspjesno...btw ovdje na demu osjecam da funkcija odredjivanja jacine pasa kao da nema efekta... kad se ugasi da je isto... nadam se da ce to bolje odraditi u ful verziji
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Kakva su bila pravila za proslu godinu na ovim "pro" turnirima i ligama?
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Kako mislis pravila?? ja sam igrao skoro sve modove preko net-a online lige nije bilo(na pc-u,jedino je bio mod ultimate mod koji je od ove godine i na pc-u)malo vise objasni na sta se konkretno misli "pravila" ;)
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Mislis, konkretno? :smt005
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Ma ja to :smt005 :smt005
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)


    Zavisi od turnira do turnira. Negdje su cak branili izmjene, te fauliranje igraca kada sudija svira faul, jer se tako igrac povrijedi.
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    :?:
     
  9. immolation

    immolation Novi član

  10. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Hahah, bas se fino nasmijah, ovo isto mortal combat, nadam se da ce do izlaska full verzije poraditi na ovome i popraviti.
     
  11. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    meni je ovaj demo beton,kad nebi nista popravljali ja bi je opet kupio.Posto se ovo desi samo u vele vakta(meni do sad ni jednom),a na ovom se vidi da je bar pola ovih situacija isforsirano da se desi!
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Ovi bugovi sa barcinim igracima i nisu fail toliki. Znaju se bacat onako bez razloga :D
     
  13. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Upravo tako, mada evo bas sad sam malo gledao, najavili su da ce u full verziji popraviti dosta toga, pogotovo oko impact enginea, ocjena igraca, transfera itd. Svakako se isplati kupiti.
     
  14. immolation

    immolation Novi član

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    treba da nauce od rockstara i euphoria engina kako se to radi :D
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    sve kako gledam opet nece bosne biti u fifi.Haman da sa nama ne mogu da se dogovore pa da licenciraju ili je do h*bene "lege"
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Koliko ljudi iz BiH ce kupiti origi Fifu? 500 u vrh glave, pa se onda i ne isplati placati licencu
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Re: FIFA 12 (izašao demo!)

    Pa kad nemas lige u igrama iz kategorije fudbalskih menadzera, zar je ocekivati da se liga zvanicno pojavi u FIFI, da ne kazem PES-u?:) Vedo je dobro primijetio da je sve stvar velicine trzista, odnosno popularnosti lige i klubova. Izuzev nasih igraca sto igraju vani, valjda je jasno gdje stojimo.
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. Esh

    Esh HWB

  20. Vedo

    Vedo Moderator