Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. neko

    neko Aktivista

    aaaa ako joj ti pomognes, sumnjas da ce se zaljubiti u tebe i prevariti druga? (ovo je bilo u stilu dr. House-a) :D
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nevjerujem, bar ne kod ovog jer dodje po defaultu, bar kod mene ima na samsungu ne znam imali kod tebe na htc-eu
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    zaboravio sam gdje se ukljucuje-iskljucuje USB kabal.tj.ono da kada ga ustekam da mi prepozna SD karticu,sada kada ustekam,samo mi puni USB a nece da ocita karticu kao flash disk
    android 2.2
    pomagajte,skoro sam ovo koristio i znam da ima opcija ali sam trenutno zablokirao
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Probaj ukljuciti drugi usb mod, a ta opcija se nalazi obicno pod settings>network>usb.
     
  5. Piroman

    Piroman Komšija



    Kralj, šah, car! Trebaju ga unajmiti iz google-a i postaviti ispred iOS prodavnice, ne bi niko smjeo ni UĆI u istu, kamo li kupiti nešto! :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    U njegovoj ruci ne izgleda velik :lol:
     
  7. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni taj adreno se nikad nije svidjao, nekako powervx tu je najbolji :D
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Adreno sa ICS-om dobiva 50-100% poboljsanja kroz nove drivere, sto je rijetkost kod ostalih proizvodjaca.
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koja je bolja kombinacija za android (i GB i ICS):

    1) CPU: 1 GHz Cortex-A8
    GPU: PowerVR SGX530

    2) CPU: 1 GHz Scorpion
    GPU: Adreno 205
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prvi je sigurno neki OMAP SoC, zar ne? U svakom slucaju druga kombinacija je bolja.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mislim da prvu kombinaciju ima sgs i gay phone

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    iPhone4 ima 800Mhz A8+SGX535 GPU, a SGS 1Ghz A8+SGX540. 530-tka je mnogo slabija od oba. S druge strane, Adreno 205 je performansama izmedju SGX535 i 540, a Scorpion CPU je teoretski brzi od A8 ako se dobro iskoriste SIMD/NEON instrukcije.
     
  14. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Neo je u pravu, Qualcomm je bolja opcija. S tim sto se nijedan ne kvalifikuje za ICS. Prvi Nexus ima identican SoC a nije dobio ICS upgrade. Cak i SGX 540 je tanak, pogledaj koliko su ga nabrijali da gura G Nexus. Community moze nabaciti ICS port na taj Qualcomm ali ta konfiguracija je svadba na koju mozes u trenerki doc'.
     
  15. X-Factor

    X-Factor Komšija

    U ovo sam se licno uvjerio na Desire HD, ICS portovi su jos alfa i beta faza, ali u 3D testovima vise nego duplo pobosljanja. Stock Sense rom 2.3.5 u Nenamark 2 ima 10-12 FPS-a, ICS 4.0.3 23-27 FPS-a.
     
  16. Piroman

    Piroman Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa sada ce masa telefona dobit ics update upravo na qualcommu. Svi SE i htc modeli npr.
    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  18. neko

    neko Aktivista

    aman, stvarno je specijalna verzija budaletine. :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. emirr

    emirr Aktivista

    Moze preporuka za neki dobar ROM za gt5570
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam na stocku 2.3.6 radi super. Samo nemam swype na nasem ali sam se naviknuo vec na obicnu tastaturu.