DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    E ne znam, evo ja sam sad provjerio kod sebe (Options/Account) i piše da sam na evropskim serverima, a i na B.net accountu, kad otvorim ovu Starter Edition sekciju mi piše: "Region: Europe", ne znam što tebi ne da :?
     
  2. fipi

    fipi Aktivista

    E meni na tom starter edition Region:Americas , i neznam nikako kako da to promjenim, evo guglam ali nemogu nista nac
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Kontaktiraj Blizzard.
     
  4. p4ja

    p4ja Komšija

    bio je neki notice oko toga,tj da skines onaj downloader evropski,al evo ne mogu da nadjem link nigdje,i obavezno je bilo da regiju tacnu navedes da ne bi doslo bas do tih problema, jbg ako ti je frka,meni ce drug uzmat u dan dva box,pa dobijes annual ako ti nije frka neka cekat.
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  6. fipi

    fipi Aktivista

    Nije do tog launchera skino sam taj prepravljeni i odradio je on svoj poso, do battlenet accounta je nesto.
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Nekakvi korejski ludjaci su navodno vec na hell-u, kako tvrde na IncGamers :shock: . Njima je doduse pustena instalacija dan ranije, ali mi generalno nije jasan ovaj hype oko rush-a i pitam se na kojim su drogama bili.

    Evo sad sam bio u Saturnu u Hannoveru, pune police Diabla za 49 EUR (imaju i onaj Brady's guide za 25,99 EUR), medjutim bezze je sto je sve na Njemackom. Ne znam postoji li kakva opcija ingame za promjene kompletnih jezickih postavki.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jaran je zavrsio normal prije nekih sat vremena. Jest da je prelagan, u co-op se zacas prelete zone.
     
  9. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Postoji ingame opcija za jezik, eng, fra, ger, kor, etc.
     
  10. NeXs

    NeXs Novi član

    In-game Jezik ti zavisi iskljucivo od installera, i ja uzeh u Saturnu bas za 49€, a EU English installer sam vec bio skinuo i pripremio instalaciju...sve regularno na british english, like a sir.

    Inace, u 2. act dogurah maloprije..laganice, bez zurbe, cesljam svaki cosak mape..
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Cek,tako kratak single-player? On me iskljucivo i zanima,pa ako je to 10-15 sati, ne dam im za to 50 evra..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  12. p4ja

    p4ja Komšija


    tako i treba druze,saburli,
    evo ti stream evropljani su neki vec u hell-u,imas ovog debilka u cosku,samo zjeva frajer... http://www.twitch.tv/thegdstudio

    @vedo jest kad vas 5 igra,to je masakar
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Na normal bossovi padaju za 3 sekunde kad je full party, ne uspijes vidjeti ni koje poteze ima. Vjerovatno je 30-40 sati na tezim nivoima. Ja et negdje na pola act 3, jos nisam nijedan potion iskoristio.

    Steta sto nisu napravili kao u GW2 da se loot scaleuje, a i level, tako da mozes igrat s jaranima koji su manji level.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moze li se sve preci solo na svim tezinama? Mene iskljucivo to interesuje. :D

    Btw, jos uvijek primam na poklon Guest Pass. :)
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Diablo III game-breaking bug found

     
  16. fipi

    fipi Aktivista

    Meni je isti taj error izbacilo kad sam ukljucio public games i dugo trajo onaj loading i ja alt + f4, kasnije nisam mogo opet upas.To sam malo probo na accountu od jarana. Sad lik kivan na mene
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Opet serveri puni, koje lolonje, dzaba im beta test i stres test. Kao da koriste servere sa Pik.ba
    :mrgreen:
    [​IMG]
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja ne smijem izaci iz igre, svu raju DC-alo i ne mogu uci. Ali koja je ovo zaraza...
     
  20. p4ja

    p4ja Komšija