DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Nikad nije kasno za ljubav :D
     
  2. perke

    perke Aktivista

    [​IMG]
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja fakat ne kontam cemu se divite. Diablo 2 je visa matematika za ovo.
     
  4. extibo

    extibo Komšija

    Blago receno. Do neki dan mnogi nisu ni znali za D1&2, a sada odjednom svi zele da igraju D3.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Barem navedite sta je lose kad vec pljujete.
     
  6. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Kad će biti u prodaji? Oće to biti midnight sale? Il se može ujutru otić' (rezervisano je), da trknem prije faxa... i da ne odem na fax onda. :D
     
  7. Juka

    Juka Komšija

    Haters gonna hate,

    [​IMG]

    Mimo Rezervacija jos jedan primjerak ostao :wink:
    I samo se zelim zahvaliti za rijeci pohvale, inace niko ni rijeci nije spomenuo o midnight saleu!!!
     
  8. fipi

    fipi Aktivista

    Ima li ko guest pass, tek za dan-dva zbavim igru
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ako je neko već bio u beti, neka provjeri B.net account, meni je već aktiviran ovaj Starter Edition, pa će se to malo igrati dok ne stigne key (vjerujem da će se moći zadržati lik iz Startera u full verziji, ima 'Upgrade' opcija na B.netu).
     
  10. fipi

    fipi Aktivista

    A sranja, ja sam imo betu i imam ovaj starter edition (nisam ni skonto dok nisi spomeno) ali mogu igrat samo na americkim serverima, ako pocnem sad na americkom serveru, hocu li sa istim charom moc igrat kad prebacim na evropu ? Ne levela mi se ispocetka opet
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Hype, ne-hype, Diablo meni mnogo dobar :) Jedino se cini prelagan, ne mogu mi odbiti health ni do pola, a kamoli me ubiti.
     
  12. fipi

    fipi Aktivista

    Igras prvi chapter, ja igro na jaranovom accountu, 2 chapter ispocetka dosta tezi koliko sam vidio, zamalo nisam zagino nekoliko puta
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ima li neko ljubazan da ustupi Guest Pass? Unaprijed hvala. :mrgreen:
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jesi ono i ti preorderao na zavviu? Koji ti je datum na dispatch date? Meni će, sudeći po tome, solidno kasniti u odnosu na danas. Nije da se žalim, dobio sam je za dosta manje nego u BBI :mrgreen:

    Imam guest pass, nadam se da se može nastaviti igrati kad mi dođe igra na taj karakter.

    EDIT: Evo sad gledam, ipak su mi valjda danas htjeli poslat, iako je pisalo da je 18. dispatch date :roll: Kako sam jučer dao 3 KM za CoH na steamu, nije bilo dovoljno love. Sad valja maksuz do banke radi tog :lol:
     
  15. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Juka druže, svaka ti dala! :)
     
  16. p4ja

    p4ja Komšija


    normal mode je walk through kako su i najavili,a za ostale ces se fino namucit,i to su obecali :wink:
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Rekli su da nece normal biti tezak i da je samo radi price tu.

    Inace, ja prezadovoljan, igra je odlicna, neki pljuju bezveze :)
     
  18. p4ja

    p4ja Komšija

    Ancient Spear ftw
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Nope, ja uzeo CE na ovom jednom shopu u Srbiji, pa će mi prijateljica iz BG-a to donijeti ovamo kad bude dolazila :D

    Ne možeš prebacivati likove sa jednog na drugi server, mada probaj u opcijama podesiti regiju, možda tamo možeš odabrati evropski ;)
     
  20. fipi

    fipi Aktivista

    Ne pusta me nikako na evropu, mogu samo na americkim, a tamo mi se ne igra