Medal of Honor: WARFIGHTER

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Feb 7, 2012.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam zadnji puta igrao MOH kada je tema bila WWII,tako da sve ove novije verzije sam preskocio,zadnjih jedno 6-7 godina :)
    ovo mi se onako ucinilo dobrim,doduse nisam igrao battlefield 3,mozda zato sto je isti engine kao i tamo,ono na sve strane sijeva,prasina,lete komadi kamena i tako to :)
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Realno ono što sam vidio je razočaravajuće i već viđeno. Ko ima premium BF3 može dobiti ovo za 25eur a igra ne vrijedi po meni toliko. Odigrati SP i to je to. Da hoće ko u FB2 enginu odraditi WW2 tematiku ali da je masivno 128 igrača itd. sva vozila i oružja autentične kao i lokacije gdje su se bitke vodile to bi bio pun pogodak.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad bi Vietnam (BFBC2) expanziju odradili u Frostbite 2.0, bilo bi premocno. Dodaju jos koju mapu, i nema bolje se sta traziti. A i WWII tematika bi bila mocna sigurno.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  6. Esh

    Esh HWB

    Na IGN-u je ocjena 4/10, a bas su zestoko igru reklamirali na americkim stranicama i tv stanicama :)
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I dalje reklama visi po TV-u.
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Sada znamo i zašto! :smt003
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma kad je igra shitara, ne pomaze ni silno reklamiranje, nadam se :) :)
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    ne bi je ni kad bi mi djaba org. davali :smt005
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    9.5/10

    GOTY
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Zanimljivo bi bilo da ti svi sto popljuvaše igru napišu koji je FPS naslov bolji od nje, šta su im reference.. (ako ne racunamo BF3).

    Mozemo se mi smijati iz perspektive BF3 ali sta je sa ostalim FPS igrama..

    Da imam 200€ za neku FPS igru, ne odgovara mi ni jedna po onome vidjenom osim sto taj homefront nikada probati u MP-u mada je i to napustena igra te treba cekati drugi dio.

    Mozda su postojale dvije opcije, mogla je biti ili bolja od BF3 ili ovo sto sada jeste jer da su ubacili nesto vece mape, nesto malo vozila mozda bi izgledala kao losa kopija BF3. Da bude bolja od BF3 treba uloziti gomilu para a mislim da EA novac cuva za BF4 tako da je jedino moguce dobiti ovo sto sada jeste. Naravno, moze uvijek bolje.

    Da ne bude zabune, sve sam ocekivao ali ne ovo.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam se prije bio ufuro, pricalo se da ce biti velike mape, vozila ugl ko bf, al na kraju nista
     
  14. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cudne ove ocjene skroz... Nije uopste tako losa igra, kampanja je bolja nego u BF3.
     
  16. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Odigrao sam kampanju i nije toliko losa igra. Samo puno je kratka... zavrsi se vrlo brzo. Malo mi je smijesno bilo kad je pocela misija u Sarajevu, a lagano prelazimo preko mosta u Mostaru :D . Medjutim posle su potrfili par mjesta iz SA. Uglavnom dok sam igrao tu misiju, popenjem se na jedan dio bob staze na Trebevicu i tu hocu da napravim screenshot, pogledam slucajno u lijevu stranu kad vidim ovo, respect ko god da je radio igru.

    http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 30196.jpg/

    http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 23672.jpg/
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Igram Black Mesa Source trenutno i meni je cudan ovaj tvoj komentar.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kruske i jabuke. BF3 i CoD nemaju nista bolju SP kampanju, pa ipak dobijaju devetke i desetke. Ili su se odjednom svi zasitili modernih sutera, ili je teorija zavjere u pitanju :mrgreen: Bas me zanima sta ce onda dati Black Opsu :)
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bf3 SP je nidje veze....nesto kao dodatak:))) al mp je bf3

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    ..a MOH, BF i COD su multiplayer igre only. Tako da..

    Jedino je debela tuga sto ogroman novac ide na SP.