Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Hahaha strucnjak koji je rekao da je Pirlo gotov , hahaha :smt005 , a ima i fin avatar koji je zaradio zahvaljujuci toj svojoj "strucnosti" i objektivnosti cccc :lol:
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Evo ga jos jedan :lol:
    Jos je tih 15 remija bilo bez igranja u Evropi ikako, ove su vec izgubili 4 puta iako je Seria Z jos losija.
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ahahaha strucnjak sta mai ccc :lol:

    Conte sastavio ekipu i za 1 sezonu osvojio prvenstvo,igrao finale kupa i tu je cudno sto je imao 15 remija haha..

    U drugom dijelu sezone kada je uigrao ekipu i pronasao idealnu formaciju imao je 3 remija i 16 pobjeda, naravno bez poraza :lol:

    FYI Barca ove sezone ima isti br poraza kao Juve u svim takmicenjima tj 5. :smt005
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Kako se ono kaze ?

    Fino alla fine Juve jel ? :p
     
  5. senad_986

    senad_986 Komšija

    15 remija u ligi je isto sto i 10 poraza. :)
    Dajte ljudi, sta vam je!? Bayern jednu utakmicu izgubio i sad su truba od tima, a Arsenal, po natpisima nekim, vratio poljuljani ugled nafakaskom pobjedom. Pored svega, smatram Juve za favorite - ne umije Svabo protiv Talijana, a ove sezone su haman pa sazreli kao ozbiljan i jak tim. Iduce sezone s Lorenteom i vjerovatno jos jednim kvalitetnim napadacem ce biti u najuzem krugu favorita za osvajanje LP-a.
    I da, otpisali su mnogi Barcelonu i to ne samo protiv Milana, vec kao generaciju, ali dje cete s Xavi-Iniesta-Messi trijumviratom. :)
    Stativa Nianga? Precka Inieste! :)
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Cuj nafakaska pobjeda zamalo da vas izbace,da nije sudija prekinuo akciju kad je Theo isao 1 na 1 sa Neuerom sta znas sta bi bilo..
    Je li ta precka Inieste bila prije ili poslije stative Nianga ? Mislim da je bila poslije,tako da vjerujem da je Niang kojem slucaju bio pribraniji i postigao gol,da Barca ne bi poslije tog gola igrala,kako je igrala poslije stative tj. samo nastavila u istom tempu..

    Sta je sa Anelkom u Juveu ? Moze li vam on kako pomoci,mislim tesko ali eto..men' se cini Matri uletio u nekakvu formicu..a i Vucina je matchwinner opasan..
     
  7. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ne kazem da je Bayern dobar bio, naprotiv, a i Arsenal nije imao 3-4 smisljena napada.
    Precka Inieste je bila nekoliko minuta nakon prvog gola - sad zamisli da je to uslo, pa do poluvremena bi samo fasovali 4 komada, a Bog zna koliko bi do kraja utakmice. :) Mada, ove price 'sta bi bilo da je bilo' su neozbiljne i apsurdne. Bilo je onako kako je i trebalo da bude i drugacije nikako nije ni moglo. :)
    P.S. ne navijam za Bayern, Dortmund mi je drazi - Barcu simpatisem od malena (mislio sam da je to ocito iz mojih postova).
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Slazem se da Arsenal nije imao 3-4 smisljena napada. Ja poludio uz tekmu koliko je bila ono glupa tekma,pa ni jedni ni drugi 3 pasa da sastave,nigdje veze tekma bila..
     
  9. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Bayern je prejak ove sezone. Protiv Arsenala im je falio Ribery i Schweinsteiger koji su po meni 2 najbolja njihova igraca. Barcelona bez Messija i Inieste bi se isto namucila sa Arsenalom.

    Ali opet nece im biti lako sa Juventusom.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    koji lik haha
    city popusi od evertona
     
  12. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Džeko bolje uposljava druge od Silve :D
     
  13. Pionir

    Pionir Overclocker

    Aaaa pa zar niko da komentarise K1 turnir u Zagrebu :D

    Ludilo zivo, pravo dobra noc sporta :smt006
     
  14. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Zrakni malo mma temu :D
     
  15. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ma reko malo da smirim strasti ovde :oops: :wink: :D
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]
    super frank lampard

    200. gol za Chelsea, fali mu jos 2 da se izjednaci sa Bobbyem Tamblingom, a 3 da ga prestigne i postane najbolji strijelac kluba svih vremena
    a covjek veznjak
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa sta ovaj Bayern radi, ima Juve da strada samo tako :D
     
  18. xman

    xman Komšija

    Juve nije HSV.
     
  19. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Necemo to opet zapocinjat :D

    Neka bolji pobijedi
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Juve ide dalje..