Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Samo da napomenem ovaj carrier mode je bljeda kopija ili ljuska od titan assault iz battlefield 2042, ovo je nevjerovatno sta rade od igre

    Sto se tice netcod-ea BF3 i BF4 nema boljeg objesnjanje od ovog

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobar klip, gledoa sam ga prije samo ne znam da li u istom stoji.. opterecenje procesora. Veci tikrate vece zauzece procesora jer je sva obrada na klijent strani.

    Mozda i najveca odluka da se stavi tikrate 10 jeste zbog PS3/x360.

    Takodjer vidno je bolja optimizacija od BF3 sto bi imalo logike jer je BF3 na 30 tikrate.

    Kako god, EA je to haman progurao da bi izbacili igru na starim konzolama. Kako rekoh prije, koga briga ko je kriv.. konacni proizvod je losiji od starog.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a mi moroni cemo ponovo pozuriti i preorderovati sljedece govno od DICE/EA. Koliko vidim, samo se o ovim problemima pise na BF temi. Na Activision temi nema ovoga. To COD po kojem smo srali i pisali radi kudikamo bolje nego BF? Izgleda upravo tako.... Izgleda da je cinjenica da EA i njegovi moroni izbacuju sve vece sranje od igrica, odnosno nemaju pojma o svom poslu. To dokazuje BF a i MOHA! Ali stoga marketing ekipa radi svoj posao za 10, i svaki puta nam prodaju govno.
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    i ovaj je dobar pazi na test range kako se ponasaju mete, a vec se odavno zna da hit box modeli kasni za stvarnim modelima



    I da napomenem upload podataka BF4 ide 10 / sekundu a u CS 100 / sekundu, UT koristi 30-50 itd,

    Ako vas neko rokne iza kakvog bureta to je zbog toga sto se manji physics objekti kalkulisu sa vase strane tj. to bure na svakom racunaru moze biti nadrugom mjestu,to sam jos primjetio i u BFBC2



    Nema boljeg video za hit detection od ovoga i ovo je pazi test range
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    rapi stavi u YT tag samo ovo "https://www.youtube.com/watch?v=SMyliIAdwz8"
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    ..opet nece raditi. Treba brisati i "S".
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Buahaah e ovo je odlicno


    jebes me nece embeded
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. RaP

    RaP Komšija

    Tiger skin na choperu, nake ajkule a to sto te lik ubi kao zeca iza kamena nista to nek stoji, igrali se ovo ja nisam evo 3-4 dana
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator



    [​IMG]

    Koja je ciljana publika, desetogotišnjaci ?
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. RaP

    RaP Komšija

    Fuj, ovo je dotaklo dno...
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Je-bali ih ester egg-s u su-pak. nasta oni trose vrijeme majko draga. pa stvarno ko da ih boli neka stvar sto je igra u rasulu. al' ono bas.

    Neki dan sam im se nakrpio fino na battlelogu. banovan sam sa foruma na koji dan.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. KingT

    KingT Veteran foruma

    Jbo mater ako su normalni ovi u DICE!!!
     
  16. sawfactory

    sawfactory Novi član

    Na sta oni trose vreme ccc :)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ne bude zabune:

    "...yes, it's a joke. It's fake. Congratulations if you read this part, since most people don't, apparently. =P"
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Vrijedi li skinuti ovaj BF4 radi SP-a?
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ne