Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    DICE definitivno nema vise pametnih ideja.

    [​IMG]
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma lazes me...
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ovo gore je fan made, iz zajebancije. Ali bit ce ti nesto tako garant. Nema tu puno izbora ipak je riot shield i ne mogu oni toplu vodu izmisljat.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Sve sto mi smeta u četvorci, "ispravljeno" utrojci. Nabaci mi osmjeh na lice i ako sam odigrao nesto sitno i utukoše nas da smo jedna disali: http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 340380542/

    Igra blago receno klizi. Na stranu flejm, nemam ni jedne jedine stvari da uprem prstom da kazem da je prednost u odnosu na BF3. Cak mi je grafika ugodnija, oštrija.
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    Levolution = gdje je ko koga jeb... ovdje jedino siege of shanghai je taj levolution i ona poplava ostalo smetlje, igra mi se gadi igrat
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa sto igrate bf4 onda, vratite se na bf3 ili bc2 i uzivajte, na bc2 ima jos itekako dosta servera gdje ima raje i gdje se moze i dalje odigrati dobra partija, ja igram i sad bc2, pa bilo bi dobro kad bi se i raja sa hwb.a prikljucila

    meni se svidjala bf4 beta, ali je jos nisam kupio jer ne zelim zivce tu trositi kao na pocetku kad je izasao bf3
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Zato sto na BF3 nema toliko servera. Ne postoji ni jedan aktivan sa karkandom, par njih mozda koji zjape prazni. Najvise metroa.

    BC2 sam neku noć skinuo pa cu da vidim.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se vratim na PS3 i igram BF3. Uzivam igrajuci je. Dok na BF4 je postala cista frustracija, bez trunke uzivancije. Tako da sam sa BF4 pauzirao bio vise od 20ak dana, i vratio se neki dan, odigram po par partija mozda dnevno. Na zalost BC2 na konzolama je napustena. A rado bi nju igrao ovo vrijeme sto mi je bilo namjenjeno za BF4.

    A to da ce drugi studio raditi iduci BF, ce najvjerovatnije biti istina. EA planira da od BF uradi godisnju rotaciju, pa ce biti primoran da angazuju jos studio-ja, da bi mogli to da budu u mogucnosti.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    BF4 je smece, optimizacije nula, bolje radi crysis 1.

    Zao mi 35KM koje sam dao.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja isto dugo nisam zaigrao BF4, odustao sam i od kupovine premiuma za sad. Igra je nula spram BF3 i BC2, a nebi me iznenadilo ako se ponovo podignu serveri za iste. Previše toga je lošeg, možda nekada i naprave da valja. Ako poslušaju igrače onda će i biti nešto od ove igre, sad nije vrijedna onih para. Neka se ugledaju na Blizzard i Diablo 3, igra je sa novim patchom skroz druga i digli su je iz mrtvih.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Haha rekao sam ti slab ti komp za BF4 multi :D
     
  13. xman

    xman Komšija

    Gledam sad video na YT gdje lik prica o tome kako je neki gaming magazin objavio vijest da ce Dice I EA sada poceti da naplacuju patcheve za BF4, i sto je najstrasnije ogromna vecina citalaca je povjerovala i slozila se sa time da placaju patcheve :lol:
    Nevjerovatno da je BF spao na to da ga trolaju gaming magazini :lol:
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta je sa nasim serverom ? Vidim nema na njemu cak ni hamze i ahme. Ak ose zaista ne igra da ja ovo deinstaliram. Svako malo dodjem do iskusenja da upalim i samo se iznerviram. Kad sve razlupao nisma a vec sam tastaturu jednom ostetio. Sreca pa samo LED indikatori ne funkcionisu. FUJ FUJ FUJ!
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  16. RaP

    RaP Komšija

    Sinoc sam se natjero da igram bilo je raje nakupi se
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Ovaj BF4 izgleda mocno samo na traileru xD, sljedeca dva dlc koliko vidim ce praviti LA studio koji je usrao MOH, a slijedi i godisnji release cycle novih nastavaka, RIP BF.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Tacno tako. Ja ga nisam poigrao par dana, i ne fali mi uopste. Zgadila mi se igra radi ebenog sfuserenog netcoda...
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prijasnje Battlefield naslove BC1, 1943, BC2, BF3, jedva sam cekao da ih zaigram opet, a sad se BF4, jedva nakanim igrat. Igram bilo sta drugo osim nje. Dok prije nisam imao vremena ni zasta drugo.
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Tako je svima :) Ja nisam ni poceo vjeruj... imam 3 sata sve ukupno u bf4.