All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. kio

    kio Komšija

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Svaka cast za post! Zvuk Ferrarija je nestvaran. Al da biram, mislim da bi odabrao Porschea.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovaj McLaren puno manji izgleda, ko druga kategorija
     
  4. kio

    kio Komšija

    Mah Ferrarija bi morao imati svakako, kao sto svi kazu Ferrari je Ferrari :p Ali najbolji roadcar od ponudjenih je 918 :) Mada je P1 bio brzi. Imate i ovo https://www.youtube.com/watch?v=WBpzIDioYjE mada je Chris to uradio iznad svih za klasu.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bas sinoc gledao i moslio postavit :D Ma sto se tice tehnologije Porsche je kategorija za sebe. Jedini kpristi motor specijalno za njega, nema ga niti u jednom drugom Porscheu, plus luksuz kabine je kao u porsche turbo npr. McLaren ima ovaj mod u kojem po stazi guli na sve strane, posebno na kocenju cujes kako struze. Meni je Ferrari daleko najruzniji.
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Molio bih ako ko zna da mi kaze da li za auto nekoga iz uze familije treba punomoc da bi se mogao voziti. Auto je od oca i imam saobracajnu, ali posto ga nece biti neko vrijeme trebalo bi ga mozda malo provozati, jer evo ide zima, a danas mi javlja na displeju da je slab akumulator. Mislim da me nece niko zaustavljati, jer sam obziran vozac, dosad me nije nijednom me policija zaustavila ni zbog kontrole, ali cisto me zanima da necu imati tih nekih pravnih problema.
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Za oca ne treba.
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala puno.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    918-ka ko ajfon :D Ispeglan, digitalan.
    P1 da nije spusten ne bi ga bilo nigdje, milimetri cine razliku a on je 10cm nize u odnosu na ova dva.

    LaFerrari jeste poruzan iz nekih uglova :mrgreen: (u plavom je ljepsi) ali je komotno najbrzi na imalo otvorenijoj stazi. I na ovoj Moto GP miki-maus stazi koja ide na ruku 4x4 Porse-u je unutar par desetinki.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jedino na Monzi možda. Staza je fantastična, totalno prikladna za test. Porsche ima najbolju trakciju i rear wheel steering čini čuda u brzim zavojima.
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Prije na vecini brzih staza.

    Ramizov LaFerrari:
    [​IMG]
     
  14. _amar

    _amar Aktivista

    Danas registrovo auto, Bosna Sunce osiguranje i dobijem energopetrol yellow karticu. Zna li neko za sta sluzi? U zurbi sam bio, nisam ni stigo da pitam za sta je.
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Imas neki popust na gorivo, mozda 5 feninga. To obicno daju radnim organizacijama preko sindikata. Npr moja zena ima preko skole u kojoj radi.
     
  16. nivla

    nivla Komšija

    7 feninga po litri na yellow card, ne znam da sam za nesto drugo cuo da moze
     
  17. kio

    kio Komšija

  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobio sam kaznu za prekoračenje brzine, a auto je već bilo prodato. Odem u MUP i kažu mi da moram poslat ugovor, kaznu i izjavu u MUP iz kojeg je došla kazna. Meni je došla kazna iz Kiseljaka, a to je MUP SBKa. Da li ja sad da šaljem ovo u Kiseljak u tu neku njihovu stanicu ili direktno u Travnik jer je tamo sjedište MUPa SBK? Na netu ne mogu nigdje naći adresu neke stanice u Kiseljaku, samo MUPa u Travniku.

    EDIT: Našao sam im navodno adresu, zvao sam ih na telefon ali se niko ne javlja. I dalje ne znam da li šaljem njima ili u Travnik?
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uh, nisam ocekivao da ce P1 bit najbrzi. Ferarri je i najlaksi i ima najvecu snagu, bilo mi je logicno da on uzme ovo. 918 najbzi upravo do 100mph, i to ocito zato sto ima najbolji elektricni pogon i 4WD, cak mu ne smeta ni sto je najtezi. :D
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Niko se ne javlja u MUPu :D