Alan Wake

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Oct 21, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    cudan i pomalo nejasan kraj, al opasno sluti na nastavak :p sve u svemu, 7,5/10 dajem igri.
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

    http://www.joystiq.com/2010/05/14/all-s ... le-online/
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Alan Wake game data less than 2.5GB


    http://www.eurogamer.net/articles/digit ... blog-entry
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Podsjeca malo na MGS fazon :)
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    MGS je dobra igra, dok ovdje možda možemo reći i da nije nikakvo čudo što je ovako ''mala'', ipak se 80% igre nalaziš u šumi i boriš sa istim neprijateljima. :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa to je jednako dobro kada bi i mišljenje Avaza uzeli kao relevantno za gaming. :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas. Ali eto i IGN je PS3 GOTY dao Heavy Rain-u. Igra je dobra, ali je bilo makar 5-6 boljih. Jos je strpao u horror zanr, smijesno.
     
  9. Pasha

    Pasha Komšija

    Meni nekako IGN ima najlošiji kriterij, dok se fino slažem sa talijanskim Eurogamer-om.

    Alan Wake nije čak ni među prvih pet ove godine.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Alan nije loša igra, samo su ljudi previše očekivali kako i biva sa svim igrama koje se rade dugo i pompezno najavljuju. Igra ima atmosferu ali sigurno nije jišta spektakularno. Heavy Rain je sigurno bolja igra.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vid fakat ima tema :), evo ovdje da prebacim.
    I meni ne odgovara po def sto je lik s desne strane pa ga prebacim sa tab na lijevu da bude ko batman :D, a veliki plus PC verzije sto se moze povecati fov pa igram na najvecem. Po meni kako do sad vidim evo konacno naslijednika batmana AA, posto mi to AC nije bio, igre koju cu odigrati vise od 2 puta :D. A evo neke od usporedbi na youtube. Pogledati obavezno u najvecoj dostupnoj rezi.







    EDIT: Trebala nam je ipak tema Alan Wake, igra to zasluzuje!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pogleda i ja klipove :) Tamo osim one razike koju sam naveo nisam mogao sta primijetiti, na onih par slika sa linka iz one teme, jos sam pet minuta trazio taj sto dmr sto si spomenuo :D Ovdje je primjetna razlika dosta, jedva cekam da i ja ovo odigram.

    Edit: onako, nisam pogrijesio ime...
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    nisam ja Dino :D
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Dino, dmr, zar je bitno? :D
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    bitno je jer imamo uvazenog clana dino73n :D
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ma znam, citavo vrijeme sam mislio dan on pise, al neise :) Ne ponovilo se.
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo kazu uspjeli pokriti sve troskove za prvih 48 sati.
    Alan Wake
     
  19. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Odlična igra, osvježenje što se tiče PC-a. Izuzev par tehničkih "mana", ništa joj ne fali. Solidno je to kakva sr**a izlaze, sviđa mi se što je urađeno kao mini-serija i dobar OST.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo i oprobah ovo, ide super na mojoj konfi, max postavke. Doduse nisam nesh puno igrao, ali ovo je jedna od rijetkih igara koju cu odigrat do kraja.