All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hahahhaha
     
  2. Ninja

    Ninja Komšija

    Sjećam se kad sam 2003. nasuo do vrha dizela u citroën XM i platio preko 100 KM. Bio skoro prazan, a stane 80 litara u rezervoar. Bio sam glavni tog dana na pumpi.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    To kad' je drina bila markica i 0.50KM bus. Mada kada se tada nisam propušio, teško i sada. Hehe..
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija


    Onda sam ja glavni svako 10 dana :smt039
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sjecam se kad je '97 benzin bio 1KM :D
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    ^kad se za cvaju moglo na more, kad se nas 8 potrpamo u eskorta pa pravac tuzla, kad su dobra vremena bila (valjda sto sam bio klinjo pa nisam imao ni briga ni obaveza) :mrgreen: :mrgreen:

    EDIT: a da budem i ozbiljan malo, nisam se mak'o od kuce zadnje 2 dana, al prekjucer sipao i 95 je bio 2.36 na petrol pumpi u vogosci, je li uopce pocelo to snizenje o kojem pricaju vec haman 2 sedmice, gledam prekjucer po istocnoj ilidzi benzin po 2.10 - 2.15 haman?
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa ispade da nije ni sada nista drugacije nekome, samo 1 Euro :D
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nasuh 35 litara 95 na petrolu uz bihamk karticu 2.21 pun rezervoar hahahah
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Imao sam 10l u.tankusi.gurno
     
  10. Eldorado

    Eldorado Komšija

    inace gdje sipate gorivo?
    EP,Hifa, Petrol itd?

    iako kvalitet je manje vise isto kod svakoga...

    2.26 dizel danas malo sam tocio na EP :D
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    2.26 energopetrol, i dizel i benzin ista cijena, danas promijenili koliko sam primjetio. Samo sto sam prije par dana sipao pun na 2.36 :D
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Nedavno reparirao bosch pumpu, i reče mi majstor da sipam na Petrol, EP ili Ina pumpama. Kaže da je Gazprom loš, a Nestro izbjegavati skroz :)
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni se Petrol pokazao kao najbolji, najmirnija masina sa njihovim gorivom.
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    ja na petrolu u 99% slucajeva, mada kako sam cuo fale i energopetrol ali ove nove pumpe sto su pravili, kao tu im kvalitetnije gorivo nego na onim iz doba juge ali nikad nisam sipao pa ne znam iz licnog iskustva
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ina i EP imaju isto gorivo, petrol takodjer dobar. To je otprilike sto valja. Nestro, gazprom i ostalo ruskih korijena sipati samo ako vozite dvicu.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Ja sipam na EP, u 99% situacija, ako mi nije u blizini onda Petrol. Samo jednom mi se desilo da imam problem otkako sipam na EP, mislio sam da me opet pocela zezat bosch pumpa, jer mi je "trzalo" auto pri prebacivanju brzina, i trajalo je oko 2 rezervoara, pa sam mislio da nije do goriva. Ali izgleda da im je ta "tura" bila losa, jer poslije nisam imao problema iako sam nastavio sipati kod njih.
     
  17. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam dugo na Hifi sipao ali cu sad malo opet vratiti se na EP..
    a vidjet cu i Petrol posto ga hvalite ako gdje naletim testirat njihovo gorivo..
     
  18. Ninja

    Ninja Komšija

    Nisi ako ne naspeš za bar 200 KM.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni je u prethodno auto stajalo ravno 200KM u rezervoar, 80L po 2.5KM. :D
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Duplo manje za barel, a 10 pfeninga jeftinije. kako deru maržu