All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Kradja zadnjih sjedista na P308 i na C4 je bila aktuelna prosle godine, oko 20ak auta je bilo osakaceno u tom periodu. Jedino logicno objasnjenje za to, obzirom da je krenulo naglo, jest da je neko od ovih jacih auto dealera uvezao podosta tih transportnih vozila bez zadnje klupe a "mafija" odradjivala za njih u dogovoru. Kolegi su na Dobrinji ukrali zadnja sjedista i znam da je spominjao da je bilo strasno skupo za narucit u ovlastenom servisu, cifra je bila u hiljadama, bas megalomanska. Na kraju je nasao negdje vani cini mi se za dobre novce.
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Gledam akcijska ponuda nov Pug 301 ALLURE 1.6 BlueHDi 74 kW 19800 KM
    a 208 puretech 16500 KM
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Prošle godine je to bilo aktuelno,poznaniku u SA su preko noći odnijeli zadnja sjedišta iz C4,a povadili dječije sjedalice koje su plaćene oko 1000KM i ostavili pored auta,jasno je bilo da je bila narudžba u pitanju. Naravno nije mogao nigdje naći pa je pitao u servisu,cijena je bila oko 2500KM,ne znam kako je riješio na kraju,ali je par mjeseci bio bez zadnjih sjedišta....
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Meni su svi nijemci tvrdi osim merca e klase, srednji segment francuza je udobniji od nijemca. Samo kazem da je nova ictavia top auto i stoji iza toga.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pa ako neko dođe, obije ti auto i uzme samo sjedišta, jasno je zaključit da se radi o narudžbi.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  7. Almir

    Almir Komšija

    ma jok to imas 2 stvari to za kisu i antifog izbutra ali treba dobro pripremiti tj ocistiti i naravno sve to kosta marke geyon
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozdrav radni narode :) ako mogu i ja upitati stagod hehe elem, došlo vrijeme da promjenim akumulator (Jetta 2 1,6 dizel, 40kW). U njemu je trenutno neki Dynamic 12V 75Ah+D (EN 680A IEC 460A DIN 400A). Sta da uzmem da nije preskupo a da nije ni smeće, da nije preslabo a da nije ni overkill? Tnx in advance :)
     
  9. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Poznajem ljude koji rade ovaj Nanoprotech i mogu ti reci samo da nije ubleha, stvar stvarno funkcionise. Nisam licno koristio ali jesam gledao prezentacije uzivo, uzme npr busilicu sa buvljaka, nasprica je sprejom i uredno radi pod vodom.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  10. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    Jedino da te posavjetujemo da promijenis auto :D

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Topla :D
    Nije da se razumijem :mrgreen:
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Topla
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    OK, Topla sto se tiče brenda :) šta s ovim "dimenzijama"?? Ako je netko stavio aku od 75Ah ne znači da toliko i treba. Auto se ne vozi na duže relacije često. Većinom je to gradska voznja.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: RE: Re: RE: Re: All about (my) Car/Cars !!!

    A ja imam auto za njeg/tebe da se navozas i to jeftino da se navozas...

    Javi se na pm ako te zanima.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Netko da odgovori na konkretno postavljeno pitanje? ccccc
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Upravo zbog tog sto ne vozis duze relacije treba ti aku koji je malo overkill tako da je taj od 75Ah mjera.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    imao jaran jedno vrijeme na autu, sad je li on bio zadovoljan ne znam ali ja koliko sam vidio kad sam se s njim vozao po kisi nekoliko puta meni bi ono zivce vadilo da svaki dan s tim moram deverati, voda na sofersajbi se ponasa kao da uvijek vozis na autoputu nebitno sto ti ides lupam 50-tak km/h, znaci uvijek bjezi "uzbrdo" i nikad je nabrisati ne mozes pogotovo kad slaba kisa pada

    sad je li do mene i do toga sto sam navikao kad npr. pada slaba kisa obrisem i ono pada lagano ali i stoji gdje je palo kad se sporije vozi pa za neko vrijeme ponovo obrisem i tako u krug dok ovdje to ne moze jer su kapljice konstantno u pokretu pa valja cesce tandrkati brisace, valjda razumijes sta pokusavam reci :smt003
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pretpostavio sam ja da to nije neki srebrni metak, sigurno je subjektivno pa nekom odgovara a nekom ne.

    Palo mi je na pamet, ako se voda ne zadrzava na tome, onda nema ni mraza ujutro?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A kako je kad je mraz/led? I sta ako koristis brisace, obrisu li i taj premaz? :D