All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    imam pahuljica gume, znaci lance ne moram ali moram i pijesak pored pahuljice? :D
    [​IMG]
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    jest 5KG :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neki dan idiot zakoči kao konj bez razloga (nijedna štopka ne radi) vidim udaram ga i pređem na suprotnu traku odozgo ide auto na mene :D sreća još neko proširenje sa strane od šljunka i tu izletim. Sjetio sam se priče sa foruma i jelen testa :D

    Stvarno cirkus da se smije voziti sa ljetnim gumama a uhvati te peglati radi lanaca i gluposti a ti na novim zimskim.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To se i meni desilo u Tz, dok sam ja skontao da covjek naglo usporava, vidim nema vremena da zakocim na vrijeme, iako sam drzao dobro rastojanje. Sreca dvije trake imaju pa samo presao u drugu, ali mi je skratio zivot za par godina. A pravac znaci, nigdje nikog, samo sjede na kocnicu. Isto mi se desilo u Italiji na autoputu, ali sam drzao veliki razmak.
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ljestve..
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kaznjavaju li ako granulacija pijeska nije OK po procjeni policajca

    Kakav sada pijesak,jbo vas pijesak...nasmija me

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U krajini voznja nocu ko zona sumraka, migranti hodaju sredinom trake neosvjetljenih regionalnih puteva i zaboli ih, ne sklanjaju se i da krenes sa 100km/h direktno u njih.
    I jos na to domaci debili sa raspalim dzetama i dvojkama bez ijednog svjetla.
    Neku noc lik na skuteru bez svjetala i kacige, u crnoj jakni.
    Bude i jake magle cesto u ovo doba godine.
    Cudi me da nema mrtvih svaki dan.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pao snijeg na Vlašiću idila i mnoštvo ljudi koje je iznenadio snijeg u decembru. Već sam vidio nekoliko udesa sreća ništa strašno. [​IMG]

    Gesendet von meinem Redmi 8 mit Tapatalk
     
    Haker and zippoo like this.
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kod nas kao i uvijek zakon služi da te udari po džepu... Ja nemam lance kod sebe, po knjižici ih smijem montirati samo na određenoj dimenziji guma, ni više ni manje... Isto tako je bila pegla za rezervni točak dok nisu proširili zakon sa setom za reparaciju :D

    Čini mi se u AT možeš voziti na kojim god hoćeš gumama zimi, ali ako budeš kriv zbog ljetnih guma, onda si ga nagrabusio :D

    https://www.howtogermany.com/pages/expat2.html

    Link što dobih neki dan... Hajd što ti uzmu pare, nego što te psihički dotuku da ti ne padne na pamet voziti s promilima
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Tako i treba da bude, dozivotno oduzimanje vozacke ako pijan vozis. Kamikaze.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da su Danci najstroziji, oduzimaju vozacku na licu mjesta, nebitno jesi li baustelac ili clan kraljevske porodice. Da platis kaznu treba ti kredit.
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    2016 Aida Hadzialic, tadasnja ministrica edukacije u Swe, popila je 2 case vina uz veceru. Poslje toga otisla na koncert, gdje je pila samo vodu.

    Na putu kuci zaustavljena i puhala 0,2.

    Dobila samo upozorenje, ali je to nije zaustavilo da svojevoljno da ostavku. Nemos imat ministra koji je vozio pjan, ili?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    [​IMG]
    [​IMG]

    Nije neka boja al et.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    NeTRa1der, aNaToMiC ! and Reventon like this.
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    M3 mi i lici na nesto.

    Neki dan u ulici mi parkirana obicna cetvorka, ruzna neka boja, reklo bi se dizlO, basic paket opreme, isto nista. Ko kakva jeftina entry level mazda.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne vrijedjaj Mazdu poredjenjem sa tim sirotinjskim verzijama premiJuma :D
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Hahaha, htjedoh ti napisat nemoj mazdu pominjati, javit će se uvrijeđeni gospodin, nisam ni pomislio, komentar je tu...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kad vidim debile sto kupe ogoljen X1 sa tri cilindra za 40k eura ranio bih i sebe i njih.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mazda ubila sa dizajnom sa svim modelima. Šteta što su preskupe.
    Valjda se uvoze iz Japana pa im je cijena u salonima veća od konkurencije

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ogoljenih verzija prakticno da i nema, zato je poredjenje gore nigdje veze.
    Cijene u BiH su visoke dijelom zbog carine a dijelom zbog politike samih salona.
    Cijene u DE su normalne, pogotovo kad se uporedi oprema, kod svapskih proizvoda platis jos jedno auto za full opremu.
    Kia i Hyundai mogu ici nesto nize jer proizvode u Slovackoj i Ceskoj, nema carine i radnici bagatela.