All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja takvih imam pet, baš gledam nema šofe koja nema koji. Nije to puklo samo je "obio" kamenčić

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Imam i ja tonu al upola manjih, a i ova se juce stvori bas mi smeta pogledu :D Kada brisaci sa tekucinom predju preko nje oko nje ostane ko vlaznni krug oko pola cm ali brzo ispari voda :D
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma problem je ako se prosiri. Idi u Novus obavezno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nista, sljedeca registracija osiguraj :D pa se nadaj da ce zveknuti :)
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa napiso sam da sam bio :)
     
    Stevie_Ray likes this.
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa okrnjeno samo, kaze strucnjak iz Novusa :)
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni na prednjoj sajbi imaju tragovi od brisaca, prosli vlasnik bio lijen zimi i zaledjene brisace koristio da su sastrugali staklo. Vozim tako od 2016, ni ne obracam paznju vise. Tako da znas da ima i gorih slucajeva od te tackice :)
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    aNaToMiC ! likes this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ocito nije namjenjeno obicnim smrtnicima, model u kojem bude ovaj displej nece bit ispod 80-100 hiljada eura.
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kupci iz tog segmenta su jos vece picajzle :D
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gotovo je više sa tipkama i analogijom, nažalost

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mercedes vec godinama ima led screen, ovo je sada samo upgrade.
    Veci, kvaliteniji.

     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kod mene isto ima jedna packa, ako rikne šajba valjda će je full kasko pokriti. Sva ta krpljenja su nepotrebna i uvijek se primjeti tačkica kako god se uradi.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  15. Haker

    Haker Veteran foruma



    Kad pokuša reći Kragujevac :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jel malo voziti auto svako 7-10 dana po ovom minusima? Jest da je u garaži bude oko 0-5 stepeni u njoj i kad ga vozim uvijek je duža vožnja, akumulator 17 ili 18. Godište nisam siguran
    Sve me strah kada mi baš zatreba da ga ne mognem upaliti, a mrsko mi ga voziti u prazno reda radi, a i sama sol po cestama


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Napuni akumulator ako nisi siguran. Imas tih punjaca sad velik izbor, i ja sam prosli vikend. U cetvrtak mi auto prenocilo napolju na -9, ujutro upali od prve.
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Pa ako već imaš garažu i zna stojati toliko, ne bi bilo loše investirati u onaj pametni punjač koji će ga dopunjavati i održavati dok se auto ne vozi.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam kakva mu je garaza ali ja u Zenici jos nisam vidio garaze da ima struju osim onih u kućama koje kostaju 120KM/m.

    To nevozanje zavisi od starosti akumulatora i koristenja auta najvise. Meni nije nista bilo prosle zime nakon vise od mjesec dana nevozanja oko januara-februara. Akumulator star evo peta godina. Ali opet, sve zavisi. Mislim da nemas brige ako auto ne stoji vise od deset dana. Nema jos onih -20 sto je bilo 2016-17.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    A nema struju naravno. Ma ja i ja kontam posebno jer ga parkiran nakon vožnje od 130kđ pa je valjda pun.
    A moram garažu srediti, kada stavim nova vrata i izolaciju ima to da bude super, sada je prilično hladna, ali opet puno bolje nego da je vani.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk