All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja bih u ovim uslovima na autoputu imo prosjek ispod 3 litra :D
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jedno su seoski putevi a drugo autoput.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    :D ja ne znam da li sam ikad na ovom svom vidio ispod 6l potrosnju :D i na otvorenom :D
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa kupi skodu :D Koji ono kod tebe bi motor? :)
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    @Qler U tebe je motor benzinac iz 1999. ali ti nije jos niko javio :D
     
    Qler likes this.
  6. nivla

    nivla Komšija

    znaci vozi lik 60 kmh na magistrali gdje je ogranicenje 80kmh i prica o ekonomicnoj voznji, znaci citavu kolonu iza sebe napravi jer realno raja tu zeli voziti 89kmh jer ni tad ne napravi prekrsaj a ne moze jer ima lika koji vozi 60kmh i kojeg da bi prestigao moras prestici sa 100kmh
    ja mrzim voziti po nasim magistralama jer redovno ima pacijenata koje na ogranicenju 80 voze 40-50, i ne govorim o tome gdje je ogranicenje 50 kroz naseljeno mjesto, tad voze 30
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Baš juče pitam brata koliko mubtroči w204 250cdib4matic karac. Kaže neće ispod 10.5 po gradu, a obično 11...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nemoj naseg @dmr-a, ustedio je pola marke a izgubio 10 minuta u odnosu da vozi po ogranicenju.
    I svima iza sebe ukrao 5 minuta zivota :D
     
    aNaToMiC ! likes this.
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Joj sto me xt napada a ispred mene bila kolona :D A jos da sam vozio 80-90km/h bila bi jos manja potrosnja :D
     
  10. nivla

    nivla Komšija

    nisam na dmr mislio, xman se pohvalio
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Pa ako mu je prosječna brzina 60-70 onda je on često u prekoračenju brzine jer se uglavnom vozi kroz naseljena mjesta... A i da vozi na magistrali toliko kad ide na posao opet nije malo jer je tad špica i gužva...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    xman likes this.
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa kad neki drugi dmr ispred njega davi :D
     
    dmr likes this.
  13. nivla

    nivla Komšija

    :D
    u bivsoj firmi direktor sarajevo-prag-sarajevo 87kmh prosjek, tri vozacke, svaka oduzeta
     
    Qler likes this.
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Od Gracanice do Tuzle 40 i koji kilometar. A ogranicenje od 80 ima na 3 mjesta po kilometar i po i na 2 po 2 kilometra ostatak puta uglavnom 50-60. A i to sto ima put je za rubriku vjerovali ili ne.

    Ono sto se ustedi na gorivu ne ide na zamajac i turbinu nego na kugle krajnice amortizere. Tuga ziva.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Ekstrauterina likes this.
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja ba Tuzla Lukavac najgori put u BiH. Od sad testiram Tuzla Srebrenik :D
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Tuzla- Gracanica je najgori put u BiH...po rupama i raspadnutosti trenutno.

    Sto Dino rece...imas ona 2-3 pravca gdje mozes ici brze ali opet niko normalan ne vozi brze od 100,jer je tu haman pa uvijek radar,ostalo je 40-60 ogranicenje



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Svi putevi u bih su kriminalni. Samo negdje vishe negdje manje.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa jesu generalno ali neke bas zapuste pa je to katastrofa.A i kada ih krpe,ono nabaci tri lopate asfalta ili betona u rupu i opale lopatom po tome i to je to...prva kisa i to se ponovo izvali i niko ne krpi godinu dana...
    Jbga najvise se krade na cestogradnji,tako da se namjerno sto losije radi,da propadne pa se ooet radi i krade i tako u krug.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    @dmr koliko ti godišnje km pređeš?
    Hajde dino ubija kilometrže, ali većini ljudi jedan manji kvar anulira da li je 4,5 ili 5l

    Meni npr do 7,5 je sve prihvatljivo, da troši više ne bih nikada takvo auto vozio za svaki dan, možda neku igracku što voziš dva puta mjesecno.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma