Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    za sokerase, topla preporuka "X2 Football", extra rjesene kontrole a opasno baca (koliko je to moguce na mobitelu) na PES
     
  3. h2o

    h2o Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Istrazivanje koje je proveo Strand Consult o iPhone-u, tj. koliko koristi imaju mobilni operateri od iPhone-a. Uglavnom izgleda da jedino Apple brk omasti, a drugi mrvice kupe.

    http://www.strandconsult.dk/sw3896.asp
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Jesi li imao prilike zatraziti ovaj report od njih pa da podijelis neku informaciju vise?
     
  5. h2o

    h2o Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Poslao sam zahtjev, sad hoce li odobriti vidjet cemo.

    Evo pimjera za AT&T

    [​IMG]
     
  6. h2o

    h2o Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Izvjestaj je napravljen pravo dobro, napisan je na cak 105 stranica i u detalje je seciran kako Apple tako i operatori koji nude iPhone.

    Mislim da je dobro ovo procitat, relativno je kratak tekst, kako pozicionirati proizvod i onda izvuci max profit od odredjenog proizvoda, a pritom uvaljivati partnerima, u ovom slucaju telekom operateri, suplju da ce i oni nesto zaraditi. Covjek kad ovo procita jednostavno mora cestitati marketinskom odjelu Apple-a.


    http://tinyurl.com/pjxd82 - citav izvjestaj se moze skinuti i sa ove adrese, ako neko dobije odbicu ili nece da ceka na odgovor sa sluzbene stranice. Potrebna je registracija, ali moze se komotno sve ukucati fake, jer ne treba verifikovati mail da bi se dobio pristup.
     
  7. h2o

    h2o Aktivista

  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    hebo 8000p kad je opet ostriji video na nativnoj rezi njegovog displeja
     
  9. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: Apple iPhone

    Jučer sam malo čačkao ovaj 3GS, uređaj je u nekim stvarima duplo brži od 2G i ponegdje i od 3G. Ali najviše se razlika osjeti kod zvuka koji je dosta kvalitetnije urađen. Samo je još skup do bola, 1450 KM 32 GB verzija.
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    imho....3gs je bacanje para dok se cijene ne spuste kao i kod ovog 3G.

    I nije neki napredak kao što je bio sa 2g na 3g.

    Kompas će izgleda najviše koristiti u igrama :)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Touch trece generacije (3GS hardver) + Symbian Nokia se opet pokazuju kao najbolje rjesenje.
     
  12. h2o

    h2o Aktivista

    Re: Apple iPhone

    I da bi se iskoristile internet mogucnosti iPoda, kad se nema Wi-Fi konekcija, na mobitel se instalira JoikuSpot Light i mobitel pretvoris u Wi-Fi hotspot.

    Ali naravno to moze iskoristiti samo ko ima neki jaci data paket, za ostale neisplativo.

    http://www.joiku.com/index.php?action=p ... uct_id=310
     
  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Da pitam korisnike 3g i 3gs iphona.
    Koju aplikaciju za navigaciju koristite...koja ima najdetaljniji prikaz Bosne?
    Do sad mi je nekako iGo najbolje prikazala one sve manje poznate ulice.
    Da li ima nešto bolje?
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    ja došao enisu pred kuću u visokom sa garmin + najnoviji adriaroute... adriaroute je koliko vidim naokolo najdetaljnija za cro/bih.
     
  15. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Da, adriaroute jeste najdetaljniji ali ne vidim da ima aplikacija za iphone koje koriste adriaroute.
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    aaaa... sorry, zaboravio da se iphone-u priča.

    ne znam ništa o tome.
     
  17. tepsijash

    tepsijash Novi član

    Re: Apple iPhone

    Jel' se kome od vas desilo da prilikom update ili nekog tako "ceprkanja" ugasi WIFI i Bluetooth , znaci samo da posivi.
    Trazim evo vec 2 dana na netu , ne mogu naci rjesenje...
    Ljudi pomagajte :mrgreen:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Dostupna preko iTunesa:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  20. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Koliko je od tih 50 igara besplatno? Kolika je prosjecna cijena ostalih?