Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Apple iPhone

    ima od 0.99 do 6.99 dollara . moze se iskopati nesto , nije hiče uzet svih 50 :)

    evo i free

    http://www.gamesradar.com/f/the-best-fr ... 3059451082
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Igra koja se kontrolise preko "virtualne gljive" definitivno nije must-have. :smt005
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Apple iPhone

    mislio sam za ovo hebe od telefona ;) ajde sta ste me spopali nije los spisak
    :lol:
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Cudi me da ova igra nije bila medju onih naj 50 za iPhone:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Esh

    Esh HWB

  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    danas mi se pojavi ovaj signal kraj baterije. Resartovao fone, opet isto. sta mu je ovo?
     

    Attached Files:

    • iph.jpg
      iph.jpg
      File size:
      10.2 KB
      Views:
      560
  7. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

    Ako se dobro sjecam, to je Teletype podrska. Iskljuci tamo pod opcijama (settings/phone).
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    Hvala :smt006
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Re: Apple iPhone

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Ko bi reko da je ovaj iphone vako brz... Il je do ovih Nokia što nemaju dobar firmware :/
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Dzabe sve to kada vecinu vremena gledas u vlastite prste a ne u ekran. :smt005
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    istina. ubio se za Peggle, Bejuwled itd., al ove ostale igre - kontrole truba.
     
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Apple iPhone

    i to što kažeš :smt005
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Apple iPhone

    Iskreno ljudi jedan PSP3000 i neki fin telefon bi bila bolja kombinacija ili čak PSPGO ali treba sačekat da prođe malo vremena i da cijena opadne. Ovo sa iPhone je tipično preseravanje (ne kazem da ne valja i to ali preskup je kad pogledamo kolko košta proizvodnaj jednog pogotovo ovi 3GS) Sad od telefona pravit konzolu, računar ili šta već. to mi se nikada nije sviđalo :D
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: Apple iPhone

    Da je bar to funkcionalna konzola - telefon, ne bih imao primjedbi ;)
     
  17. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: Apple iPhone

    Pretpostavljam da vas većina ovde koji komentarišu nisu ni probali igrati na iPhone-u. Ja svakom haveru kome sam ostavio da se poigra na Phone-u sa "kvalitetnim" igrama ostao je sheban.
    Tu govorim o pravim igrama poput: Assasins Creed, Hero of Sparta, Legend of Inotia - Wanderer of Luone, Avatar, razne tower defense igre poput Fieldrunners-a, Red Alert, Hills and Rivers, sportske igre poput Real Football i Real tenis, nezaobilazne trkačine etc..., a ne ova free sra..a sa AppleStore-a i sl.

    U kvalitetno odrađenoj igri virtualne kontrole su precizne i odlično kalibrirane, te prsti apsolutno ne smetaju pri igranju niti ih se zamjećuje. Jedina (povelika) falinka u svemu ovome je baterija koju igranje sprži za 2 sata, pogotovo ako se uzme u obzir da je se ne može mijenjati. Ipak mu je igranje daleko od prvobitne namjene, tako da je poređenje sa PSP-om i sl. nigdje veze.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    obise mi auto neki dan i maznuse kas. Ne daju mi se trenutno pare za novi, pa postoji li kakav dzek / fora da skopcam iPhone direkt na Euro-dzek (tako se valjda zove) pa da sa njeg pustam ziku na auto zvucnike? :mrgreen:
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Apple iPhone

    Tower defense igre jedino i vrijedi igrati na iPhone-u, Assassins Creed jeste bolji od prosjeka istina, ali je zato Hero of Sparta nevidjeno sr**e.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Apple iPhone

    probao danas ove krekovane iBluetooth itd, medjutim rusi se, ne radi nikako. Kontam uzet origi sa iTunesa, e sad, kakve su sanse da ce raditi kako treba? Jel' ko od vas probao? (3.1.2 mi je firmware)