Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dual-core iz One S-a dere guzove Tegri 3 iz One X-a, a gdje je tek onda A15 arhitektura.

    Ako je proc u gejfonu stvarno A15 onda su napravili pun pogodak jer Exynos 5525 i novi Mali GPU nisu jos out na Android-ima.
    Ali poznavajuci Apple vec vidim da je nesto izmedju kao Krait.
     
  2. Deniken

    Deniken Aktivista

    Zasto?
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Bilo je sa svim aplikacijama, ali se nesto zeznulo sa Apple IDom pa je logout i login rijesio problem. To je prvo zapravo sto sam pitao prijatelja jel probao, i kaze da jeste, i ja dzaba guglo, kad ono nije to odradio :D
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  6. Eldorado

    Eldorado Komšija


    joj svaka cast za video :D
    ako nije FAKE onda cestitao bi ljudima, najjace kad ima u drugoj ruci svoj 4 il 4S pa fola usporedbu :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Vjerovatno jer je opci trend da se sve komponente telefona koje se mogu smanjiti smanje, kako bi se stvorilo dodatnog prostora za eventualne ugradnje drugih komponenti ili jednostavno da se postigne smanjenje tezine i dimenzija uredjaja.

    Nano SIM nije nikakva novost, samo treba SIM isjeci do samih rubova cip-a bez grama plastike, a mogu se na eBayu uzeti i Nano SIM cutteri. Sto se BH Telekoma tice, mislim da nemaju ni Micro SIM jos uvijek, osim ako se sta nije promijenilo u skorije vrijeme.
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Mašala, ovo će u nas kako neko reče biti dvije milje.
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Znaci kad izadje iphone 6 (S) taman ce petica bit negdje polovna oko 500km tad cu je uzeti abd :D vec sad mi apple u tehnologiji bjezi nekih 2-3 godine ;)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kada izadje sestica tada ces za 500lm moc uzet trodublo bolji telefon nov. Iphone rulllzzzzzz.

    I sta vam to abd znaci?

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Znači da su lijeni napisati ako Bog da.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa vidim to neki trens postao, svuda abd.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

  15. Deniken

    Deniken Aktivista

    :) E sto se ismijah, do suza...:)
    Volio sam da je iPhone 5 malo promjenio izgled kao 4 u odnosu na 3 serije. Ali eto, sta bi.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma


    Oplakao sam :)
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    I to kao jeftino ce biti..jarane tel jeb. 2 milje moras biti stvarno bogat il glup da das za cek cek. ...telefon OBICNI tu lovu......

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uzmes SGS II nov za 700KM i bude very happy.
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ljudi nije vam ovo tema plasticni telefona :D

    Sto se tice ovi fazona tj parodija za iphone ima genijalni, ona je jaka slika kao da drzi mac u ruci a ne iphone :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jeste da je offtopic, ali brate ne znas koristiti slovo "H" ni u jednom postu. Bode u oci da to nije normalno.