Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sta, tebi metal prednost?
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija


    kako ne koristim :eek: ne pisem ipone vec ipHone :mrgreen:


    pa kad biram izmedju metala i plastike djeluje mi mnogo bolje metal spram plastike (kako kome al eto)
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Vidis ja vidim prednost u plastici.
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    Pa biraš plastiku i ćao, svatko bira šta njemu odgovara.
    A što gore kažeš sa S2, to je možda u univerzalno.com toliko para ili po ovim 'radnjama', uzmi ga
    u nekoj radnji uz koji ćeš dobiti račun pravi, sa 'pravom' garancijom od 2 godine, tipa Agram ili sl. i S2 će te izaći puno skuplje.
    Evo s3 je telefon star koji mjesec a cijena mu je 1500km http://www.agramservis.ba/prodaja/proiz ... alaxy_siii
    A ona cijena iz UK. za iphone 5 sigurno nije nešto tipa univerzalno radnja, jer toga kod njih i nema, a plus toga, telefon još nije izišao u prodaju, i normalno da mu je veća cijena, isto što i za HOX, s3, kad je tek izišao, ili taj preorder ili šta li već.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel ko ubacio iOS6 GM?
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moj fontel iz univerzalno sljaka godinu i po bez problema. Nepravi ni univerzalno ni agram telefone, nego azijac tako da mi je svejedno gdje cu kupiti.

    Meni licno se nije isplatilo dati duplo vise novca samo radi duze garancije. A nisam jos cuo da se nekome pokvario izuzev ako mu se nije razbio od pod ili ga je softverski unistio sa nekim custom romovima.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako je bas duplo skuplji vise se isplati kupiti u univerzalno pa ako se i pokvari kupis jos jedan i na istom si, ko da imas garanciju 2 godine, mozda i bolje :D
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Upravo tako.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija


    S2 - Fontele.ba - 740KM - 2god. garancije!

    S3 - http://www.pik.ba/artikal/4101195/samsung-galaxy-s3/ - 930KM - 2god. garancije!

    :smt080
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Fontele = Univerzalno.
     
  11. kvaju

    kvaju Komšija

    U fontele nemogu otvoriti uslove garancije link, a nisam niti cjenu vidio, ali eto vjerujem na rječ.
    A ove po piku mi nemoj slati, govorimo o radnjama.
     
  12. Deniken

    Deniken Aktivista

    Puno plastike brate ovdje, plasticni su mobiteli na drugoj temi.
    Kvaju, jesi probao ovaj iOS6? Alibegovicu?
     
  13. extibo

    extibo Komšija

    Nemoguce.
     
  14. kvaju

    kvaju Komšija

    Nisam probao IOS6, cekam sluzbeno, a i mozda koji dan duze da vidim kako ce se pokazati.

    I ja sam uzimao u univerzalno prije mob i sreca nije nista bilo, dok kolega je uzimao sensationxl, i fino ga je platio preko 800km tada, i imao je prasinu ispod ekrana to je kao tvornicka greska i nisu mu priznali to, dok kolega imao obicni sensation u agrama kupljen, isti problem imao dali mu odmah nov telefon, a primjetio to slucajno nakon vise od 6 mjeseci.

    Opet ovo je offtopic, ima vec slicna negdje tema bas o ovim radnjama u bih i servisima negdje na forumu, tako da bolje da tamo nastavimo.

    A opet ima jos jedna stvar, evo npr. za s3 ili hox, da ima tema na forumu ako me taj mobitel ne zanima nebi ni povirio u tu temu, ali kad je iphone u pitanju vise se korisnika androida javlja nego ios korisnika :)

    I uvijek je usporedba sa svakim telefonom sa iphoneom.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    @Deni, nisam jos restorao na iOS6 imam ga na disku al mi se neda nikako, sve štelit ponovo.

    Nemoguće brikovat telefon Odinom?
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zna li ko kad bi trebao bit JB za iOS 6?
    Jer bez cydie ne da mi se nesto uradit update na iOS 6


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Već postoji JB za iOS6GM, valjda.
     
  18. techton

    techton Aktivista

    Ja barem nisam uspio nepovratno brikovat ni sa kojim softverom
     
  19. Deniken

    Deniken Aktivista

    Ima ih koji jesu.
    Kako cu razJB-ovat svoj iOS 5.1.1?
     
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Clean restore na 5.1.1 uklanja JB.