Apple vs Samsung

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Alibegovic, Aug 27, 2012.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija


    al de mi sad fino pojasni pises mi o iphone 3g :D i fola spor ovo ono jel to iphone 3g zadnji model apple-a :wink:
    nekad imam osjecaj da raja koja ovdje pise nikad nije koristila iphone 1 dan, mozda jesu al neke kineske kopije :D

    i na kraj krajeva i da je S2 i S3 bolji, brzi ljepsi i veci neka su,, drago mi je da svi furaju samsung S2 il S3 ono ko iz topa imam najbolji mobitel,
    jer bit cu drugaciji od ostalih jer cu imat losiji iphone :wink:
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    valjda je android "drufaciji od ostalih", a ajfin je snobovski, a i hipsterski :) dok mi sa symbianom nismo normalni, a wp koriste neznalice :)
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Meni u ovoj citavoj prici nije jasno samo jedno...........kako to da ova tema jos uvijek nije zakljucana od strane moderatora/administratora ovo je isto kao AMDvsINTEL a takvim sranjima nema kraja jos pogotovo kad u jednacinu ubacis par tvrdoglavaca.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    To ja kao Apple hajter i Alibegovic ko Apple fanboy. :smt005 :smt005 :smt005
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Tako nekako.
     
  6. kvaju

    kvaju Komšija

    I ja predlazem da ovo ide na lock, jer ovo nema kraja.

    @donjapa :)
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    moglo bi ici na unlock jer apple vs samsung nije korektno.. raja koristi jos SE i HTC ne mogu doci na red u ovoj temi :D

    jedino se preimenuje u apple (iphone,iOS) vs the world android i (samsung,SE,HTC itd) one "drugacije" koji koriste "drugaciji" haman android sistem :D
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Sta mislite o LOCK umjesto UNLOCK?
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja nisam za lock vec da se moderira tema i prati, jer ce u suprotnom biti zatrpavanje iPhone teme svako malo.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Upravo ovo sto Alibegovic rece, ako se ovdje zakljuca, spamat ce se tamo. Zbog toga je Dog i podijelio teme. Uostalom nije kao AMD vs Intel, jer je ovo aktuelno sa sudjenjima trenutnim. Samo vidim da se dosta toga vrti u krug. Za one koji zele lock, ne moraju je posjecivati, ovi koji jos imaju volje da argumentirano raspravljaju neka izvole dok je u granicama normale.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Slabo sam ja ovdje argumenata vidio, većinom je to bilo iz šupljeg u prazno, svak svoje brani, ni centa da odmakne :D
     
  12. h2o

    h2o Aktivista

    Hehe, kada se zakljuca neka tema ili brisu komentari onda se proziva administracija, kada se dozvoli jedna tema za ispucavanje - opet ne valja. Vala nikako ugoditi, ccc. :D
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ma na kraj krajeva i mi smo "stoka" sto raspravljamo a njima trpamo u dzepove novac :D
    ko da nam roditelji ili mi radima u ovim firmama pa ih branimo :D

    Al eto moramo se negdje istresat a ova tema je idealno za to ;)
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Sta reci, covjek se tamo izvinjava na temi, a ja sam prije toga okrivljen sto sam izbrisao :D Sad ovdje ne stima sto ne zakljucavamo :D Nema potrebe zakljucavat, svakako je ova tema "splasnula". Ebg zaspamasmo zadnju stranicu sa lock vs unlock.

    Da dam "doprinos" temi: Ja licno kupujem ono za sta imam para i koliko mi nije zao dati za mobitel, i naravno gledam da dobijem sto vise za taj novac. A vjerujem da velika vecina misli ovako, barem na ovom forumu. Tako da sam upravo tim slucajem vlasnik Samsungovog uredjaja, iako sam iskusio dosta problema tipa slab kvalitet, slab odziv, force close etc. Ali to je vise do mog jeftinog uredjaja od kojeg zelim izvuci maksimum pa se on pocne vuci ko prebijena macka :D
     
  15. Reznor

    Reznor Overclocker

  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Licemjeri iz Apple-a su otvorili pandorinu kutiju

    Sent from my GT-I9100G
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Odlično Kinezi! :D
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Hoce kinezi da ih pojede mrak.. uvijek ima nacina ako nema na sudu, pogotovo u masonskim vodama. :roll:
     
  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ameri toliko ovise od Kine da prije Amere moze Kineski mrak da proguta.
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Da budemo tacniji citav svijet pocinje da zavisi od Kine...

    Sent from my GT-I9100G