Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    AEK-971, iron sight, nema ravne, ja se ne mogu navici ni na jednu drugu pusku.
     
  2. chenta

    chenta Aktivista

    Najlakse ti je igrati sa M16A3 i M416, vrlo nizak rekoil i spread. M16 imas kao prvu pusku kad si US strana, a M416 je prva koja se otkljuca mislim. Red dot/kobra - foregrip - heavy barrel.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nabijem im suppression pa zar nisu mogli napraviti kao kod bf4
    e sto mi ovo go*** ubi zelju za igranjem
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Da si živ i zdrav, suppresion je gori u BF4 samo to raji nis urekli i raja ne zna. Puška se njiše više i bez ikakvog razloga suppresion traje dugo i ako si 50m od puškaranja. Nekoliko puta vidim puška pravi osmice i onda se sjetim da je prosle godine neko zapucao na mene.

    U bf3 ako nisat ima smisla. U četvorci ama baš nikakvog.

    Ja sam od onih sto smatraju da suppresion mora postojati jer je epic pomagati suigracima pravecisuppresion da bi on pretrcao. treba ga balansirati i sofisticirati a ne da bude skoro pa random..

    ..ali u BF4 pucam na recona koliko hocu a on mene iskulira i oneshotuje.. totalno nerealno.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I meni se svidja suppresion u BF3, bas mi je nekako logicno da ometas lika ako pucas prema njemu.
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    birvaktile dok sam igrao scar-h i samo scar-h, nema joj ravne kad se naviknes na recoil :)
     
  7. FearLess

    FearLess Aktivista

    Uskoro se i server nabavlja od 24 slota.

    Tako da nema brige :)
     
  8. ibran

    ibran Aktivista

    Javi kad bude server da se kačimo na njega.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako budes vozio CQ, neces se bas usreciti. Jedino ce ti za TDM valjati.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mozda su mijenjali sta u finalnoj verziji, ali u bf4 beta mi se pravo svidio, mislim da nije mogao bilo ko napravit supresion vec samo support/assault klasa koja je vec zapravo s municijom
     
  11. FearLess

    FearLess Aktivista

    Koji je neki min slotova za CQ.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    64.. ispod toga je gluho doba.
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    TDM it is then :lol:
    To je vise nego sto mogu da priustim.

    Nista onda, ocekujte jedan TDM server kroz sedmicu.
     
  14. xman

    xman Komšija

    Mislim da je to ometanje u vidu pojacanog blura na ekranu i same cinjenice da te "informise" da te neko gadja i da trebas potraziti zaklon bilo taman,i da je trebalo stati na tome. Medjutim supprersion je napravio to da veliki broj 1-1 duela nerijetko odluci sreca i o tome se dosta pricalo po forumima i na yt u kometarima poznatih BF igraca. A koliko je ustvari suppersion glup ovakav kakav jeste zbog devijacije metaka trebas zaigrati recona i sve ce ti bit jasno kad naslonis nekome cijev od snipera na celo i pogodis zid iza sebe. Ili kad imas lika na 10 metara udaljenosti kog ne mozes pogoditi jer je avion u naletu gadjao tenk na 20-ak metara udaljenosti od tebe itd. Podjeljena su misljenja o suppresionu uglavnom iako je vecina bila za to da devijacije metka nema u BF4 i eto izbacili su je, jer je ne samo iritantna vec i nelogicne situacije izaziva.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    AN-94, bez forgripa i sa heavybarrel, i dominacija kako na blizu tako i na daleko. Meni najdraza i najbolja puska u BF3. Preko 11.000 killova sa njom, dok sa M16, AEK, po mozda 3-4 hiljade. Poslije AN-94, AS VAL, mi je uvijek bila drugi izbor. I sa njom preko 10.000...
     
  16. chenta

    chenta Aktivista

    Ja se nikad nisam navikao na burst fire sa AN-94, cesto pucam neuravnotezeno tj. "zakoci" puska pa gubim na vremenu tako, ali je dobra puska iako nije narocito popularna medju rajom.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemoj se patiti sa puskama koje nemaju auto jer zaglavljuju. NAvodno na konzolama ne ali u BF3 i u BF4 zapinju. U BC2 su vec radile kako treba.
     
  18. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Jučer sam instalirao sa origin BF3 , btw početnik sam onLine i ginem svake sekunde , prije dvije godine sam presao singlecampgane! nebitno...

    Maloprije sam updaetovao (sam me pitao) MSI afterburner , i sad mi se dešava nakon toga (ili zbog BF3 ili MSIafterburner 3) u idle (apsolutno ništa pokrenuto) GPU usage 90% , ne bi ni primjetio da nisam čuo ventove na grafi! Pa koji mu je qaccc ?

    Pregledao sa Malware i neke je našao ConstaSurf ads “PUP.Optional.ConstaSurf.A" , uklonim to... instaliram ProcessExplorer V16.02 da vidim šta to "grije" .... nekontam


    :smt005

    edit ( sorry for OFF topic )

    Nije do MSi Afterburner , maloprije je ponovo zahuktalo temp 68C kao kada se igra Thief npr , ( u Metro Last je 74C , Grid 2 74C , Batlfield 3 74C to je max). Proces exlorer pokazuje gpu usage par posto , ali je u GPU memory 700MB , i opet neznam šta je!

    Driveri su 10tak dana ( 14.6 beta kada je izašla) , tako da nije do drivera!
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Čekaj hoćeš reći da ako je avion gađao tenk 20 metara od tebe ti ne bi trebao imati nikakvih problema sa gađanjem, držanjem puške, ometanjem vida, sluha i sl?

    Ja prije nisam bio aktivan ali imam nekih 50ak sati BF3 u zadnjih godinu dana nijednom nisam pomislio da je supression loša stvar, naprotiv. 1-1 dueli se obični ne odvijaju tako dugo pa da se supression puno računa, ali svakako kad tenk pogodi zid iza mene, i meni se pomuti ekran, nijednom nisam pomislio "daj ba što ovo pa nije mene pogodio".

    Ali kao što kažeš, podijeljena su mišljenja. Ne znam kako je u BF4, ali ja ništa ne vidim loše u ovom sistemu koji je u BF3.
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Dodao sam neke od vas ove nikove sto ste navodili u postovima pa me dodajte.Nick M3mmO