Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja ne znam otkud ja dogura do 100 friends, a izgleda ne mozes vise imati od 100, imam ih par stoje na cekanju ne mogu ih prihvatiti, a ne znam koga da izbrisem s liste :D

    nego, evo ja ode sad koju raspaliti, pa bujrum, udjite preko mene nick Spaha_BiH ili ja uletim preko nekoga ko bude sad vec igrao
     
  2. xman

    xman Komšija

    Kao "kozmeticki" dodatak igri u vidu blura gdje je jako tesko nanisaniti je ok,ali on radi devijaciju metka,te suppresan iza zaklona gdje ne primas nikakav damage ti mozes do kraja partije gadjati nekoga 5 metara udaljenog i vjerovatno ga neces pogoditi :lol:
    BF3 je igra,ne simulacija pa da se gleda sta je realno a sta nije. Raja realnom prihvata cinjenicu da defibrilatorom mozes vratiti nekoga u zivot kog je 50mm kalibar pogodio u glavu kao i to sto ti navodis vezano za dim i ostale faktore koji remete nisanjenje zbog suppresiona. Ok,otezaj mi aim,ali kad vac nanisanim pusti me da ubijem :D
    Milslim da vec pisao o tome kako sam skino lika sa nekih 200 metara,on se vraca nakon toga sa mitraljezom i namjerno gadja oko mene tj suppresa me i polako seta tu dionicu do mene,naravno bezuspjesno sam ga x puta nanisanio i ko zna gdje pogodio,kad je stigo do mene tada smo malo chatali koliko sranje je u sustini taj suppresion :) Teze se primjeti kad rushas ali veliki broj duela bolji igraci gube od losijih radi toga gdje pucaju jedni na druge i ko zna kako igra uracunava koji ce od npr 20 ispucanih metaka pogoditi metu a koji nece iako je aim kod obojice bio ok,dakle sreca odlucuje. Opet kazem ne primjeti se tako cesto kad rushas ali ima dosta videa na yt o tome i jasno se vidi da je fun faktor veci bez njega,zato ga i nema u BF4.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bc2 je majka za ovaj bf

    kakav je ovo bullet drop nije mi jasno, da su mi sniperi i bulletdrop iz bc2 u bf3 kako bi ih redao sve redom

    a primjetio sam nekakav sitan lag, al frustrirajuci, covjek trci pa zastane na tren, al nista veliko al opet smeta

    a nije mi vise ni cejf igrati, eto i ne pamtim kad sam ga zadnji put igrao, vecinom sam posudjivao acc, opet budem najbolji i tarem ih sve redom na mapi, nije da se hvalim ali tako je, fali ovde iskusnijih igraća :D izgleda ove njubare se nakacile pa jos uce igrati

    evo sad igrao i zaredam 12-0 killstreak, ovaj jedan poludio pa me samo ganjao jetom
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    summa summarum :smt023
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Je li vama origin nedostupan, odnosno vuce se sve.Ima neki update za njega, ali nema sanse da skine niti da pokrenem multiplayer da igram!?Probao ga skinuti isto direkt sa weba, ista stvar, ne ide!Je li do mene samo ili je i kod vas isto??
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni je odradio update bez problema i radi sve ok.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    udjem i imam sta vidjeti
    [​IMG]

    mrš.


    igram conquest nikad ne mogu spawnati na svog iz squada, uvjek mrtvi, ostale spodobe nisu sposobne sebi baciti med ammo pack a kamoli nekome suigracu

    snipera hejbet a pojma nemaju, stanem ispred njega i samo dobijem suppression efect, zahvaljuci njemu mozemo se napucavati do sutra i nikad ga ne mogu pogoditi
    a niti tako kreten nije u stanju skontati kad je on recon sam ostao u squadu, a napada zastavu, ne zna postaviti beacon pa i kad on umre da moze spawnati kako on tako i ostali iz njegovog squada

    ove njubine, pocetnici me nerviraju samo tako, to su takvi kreteni koji ne da ne znaju igrati, nego dosli su tu da se trolaju

    neki serveri imaju voteban opciju i bez obzira sto je citer tu, samo par njih vota da dobije taj doticni ban, a ostali nista, glupi koliko su teski

    skinuo dlc end game, igram par mapa i vecinom samo spawnam iz baze, i moram sam napadati flag inace nista ne preostaje, imas osjecaj kao da je pola tima AFK
    kad vidim da ne ide tako, udjem na metro, pustim mozak na pasu i derem, sta mi preostaje ha ya
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Cujem vijest, ali tek danas kako je BF3 bila free na netu za MP?

    ima li sada, da li neko zna ?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Bila je free igra. Ko je downloadovao, ima je 4 life. Ta je akcija davno bila.

    EDIT: To je bilo u maju.
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa sto nisi javio, joooojjj ...bas sam od tebe to ocekivao ... hehehhee

    haman te strah bilo konkurencije ejheheehehehee

    edit.aaaaa u maju :smt005 :smt005 :smt005 heheheheee

    edit 2. ima li sada sta free da pucamo ?
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  13. Pionir

    Pionir Overclocker

    jah, nisam :(

    ma jok to, ako bude ovako nesto : Join your friends and play 48 hours of Titanfall for free.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    BF3 je bio totalno free. Ne na 48h.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta su koji k razmisljali ovi iz dajsa

    pa jbt sunce ubi ne smijes ni podignuti nisan ka nebu odmah te sunce zasljepi

    ima li koja fora kako smanjiti to, znam da je prije bilo kao bez onog plavog filtera nesto
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Zar ti nisi prije igrao BF3 ? Intenzitete sunca se ne moze smanjiti a plavi filter ne utice na njega. On je uklonjen u AK, AFTERMATH i END GAME DLC-ovima.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma jesam igrao a uvjek mi smeta, posebno u end game

    reko bi da je sunce na 5 metara daljine

    to bez filtera sam koristio jos davno na pocetku, pa sam kontao da to moze smanjiti intenzitet sunca
     
  18. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kupio bi kljuc, nasao sam nesto jeftino, kako da provjerim ?

    Ne igram MP igre, ali eto sada bi malo da pucam ... :)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako da provjeriš šta ? Koliko love ?
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker