Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pametan neko bio, napravio brdo acc-ova dok je free bilo i sad prodaje :D
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    Jos da se neko javi od ovih sto prodaju kljuc ... mozda bi nesto i odigrao veceras ...
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Halali 6 maraka i uzmi. To je ovo sto kolega kaze, naštancao profila pa prodaje.
     
  4. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Pametno odradio. Iskoristio situaciju, da prodaje po 3 KM isplati mu se.
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ok, dobio sam mail i Origin user name, usao na mail (prazan) i ne mogu uci na origi pise "Your Email or Password is incorrect. Please try again" :)

    help ?

    edit ... snalazim se :) ... nije jos frka i kljuc je od 28.5.14. = 0 Eurica :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba ti mail sa kojim se logujes i pass za origin. Ne username. I ne pass za mail.
     
  7. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ma frka sa Orgin, promjenio sam pass i proslo, usao sam na Origin i promjenio na svoje podatke i evo 19 GB ovo cudo...

    igras li ti ? koji je tvoj nick :)
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Tenutno ne igram ali me dodaj preko battleloga:

    Reznor-inchNAILS
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Dodao, dobra ti slika :)

    mislim" imas 81,990 kills :shock: :roll: :D ... jel sve jedan mis odradio pod garancijom :smt005
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Hehe.. vecina kilova napravljena sa mx620 kupljenim tamo negdje 2009-te.. eno ga rapsada se ali i dalje služi na laptopu.

    Prosle godine uzeo G500..

    A da su se čistile tipke i na jednom i na drugom, to pod moranje. Ne znam ni sam, koliko sam puta otvorio mx620 i trljao kontakte..
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Strasno :) i kad pusacima kazu cigare su "ovisnost" heheheheeee

    nista, sad "zagines" koji put za raju heheheheee, salim se :)
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Dodaj i mene
    pa da rukamo nekad
    Spaha_BiH
     
  13. Pionir

    Pionir Overclocker

    Hocu drug, kasno instalirao igru, malo sam igrao i dobro su me isprasili :(

    Nemam neko oruzje i vjerovatno trebam preci SP, tenk ne znam prebaciti sa topa na masinku i zum tenka nemam veze gdje se nalazi :)
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma kakav SP. To igraj kada nestane struje da ti ne bude dosadno.. haha..

    Što se tice pusaka, onu sto zadnju otkljucas nije najbolja. Samo je razlika za koje je svrhe. U assault klasi ide prva mislim m416, koja je manje-više najbolja puška u igri. U Engineer klasi je prva-druga SCAR-H. Meni jedna od najdražih pušaka. Sada kada igram sa engineerom igram sa scarom.

    Kod supporta su sve labave. Uzmes neku generičku, ove puske koje su zajednicke za sve klase: AS VAL, MP7, UMP, PDW itd.. sve su to dobre puškice.

    Recona ne igram.

    Na tenk nabaciš dim da te ne mogu lockati, nabacis reactiv armor i LMG na drugo sjedište.. i to je to.

    Od pištolja REX, magnum, G18 itd.. zavisi opet sta hoces.. 1911 je jedan onako, za sve situacije. Jedino za neka oružja treba preci co-op dio ako se dobro sjecam. Odnosno nabiti odredjeni broj bodova..
     
  15. Pionir

    Pionir Overclocker

    Izbacilo me sa co-op, samo jednom pokusao ...

    Ok, malo pomozi molim te ovo : Na tenk nabaciš dim da te ne mogu lockati, nabacis reactiv armor i LMG na drugo sjedište...

    koje dugme je za dimnu zavjesu, koje za servis tenka (odaberem plamenik, ali nista :) )

    kako to za stit i kako LMG prebaciti ... ima li negdje na netu da procitam ...
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Sorry mislio sam LMG na slot 2 za tenk. Šaltaš sa 1, 2 tipkama. Dim aktiviraš sa X.. ali.. imaš tri zvuka. Prvi je isprekidani spori beep da pokusava da te loka. Drugi je dugi beep kada te loka a treci brzi isprekidani beep da raketa ide prema tebi. Pališ dim na taj zadnji ali ako je blizu tebe onda mozes da zakasniš pa te zvekne. Treba iskustva s tim pa ti mozes bacati dim i ranije. Dim aktiviras na X.

    Sto se tice plamenika, ne znam da li ga odaberes/staviš u slot. Samo prebaciš na plamenik i variš po tenku, variš na bilo koji dio tenka. Ako variš sa strana, popravis reactiv armor ako je uništen.

    Reactive armor nemaš. Kada ga dobijes stavis u slot tamo na meniu za tenk. On te štiti sa strana. Ne trebas ga "kontrolisati".

    Na 1,2,3,4,5.. mjesto u vozilima prelaziš sa F1,F2,F3.. LMG na drugom mjestu tenka prelaziš sa F2 recimo.
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pucao sam sinoc i imam omjer 0,49%, 100 kilova i oko 205 killed in action :)

    najmrze mi kada nekog lovim nozem i dobijem s ledja ...

    neki momci imaju strasne puske, vidim ja njega i pucam prvi, ali on mene sredi :roll:

    frajera sam 5x pogodio snajperom na oko 80 metara, on mene jednom i gotovo ...zato sam kupio dodatak sa otkljucanim oruzjem :)
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    moras znati rafalati umjereno i supression efekt isto utice
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    trebam nisan nastimati...lete one poruke, ne stignem sve procitati kako ...

    nekako se moze nastimati zoom in kada se stisne pucaj/lijevi klik, kod mene je desni klik za zoom pa tek tada pucam = sporo :| ... i trebam nastimati srednji klik misa za granate :)
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako misliš koristiti hip fire ? Navikavaj se desni + lijevi.