Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Pionir

    Pionir Overclocker

    24:26 hehehe popravljam se :)

    F2000 imam sada novi holo nisan ;)
     
  2. chenta

    chenta Aktivista

    Nije F2000 puska za pocetnike, pogotovo ne ako su vece udaljenosti. Igraj sa M16A3, naci ces vecu srecu :)
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    @NAILS, one i jesu namjenjene da stekaju. Isto su dizajnirane i na konzoli. Ali to se desi samo kada prebrzo pokusavas da pucas sa njima. Kada nadjes optimalnu brzinu, onda nikad neces imati sa tim problema. AN-94, je jedna od jacih puski u BF3, kada je savladas. Srce me moje boli sto je nema u BF4.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa i ne bas jer se AN-94 moze natjerati na 1200 RPM te iz tog razlogamislim da je lose kodirano. Odnosno, u BC2 nisi mogao pucati brzinom svjetlosti. Dosegneš taj speed cap i to je to ali se nije desavalo da zapne a svi ti trzaji i zaglavljivanje uzasno remete aim.

    AN94 sam koristio na full auto kada su dali podrsku, naravno, tap fire dok misli mda nema bolje puske u BC2.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne znam, kazem ti da postoji to zapinjanje i kad ja igram, ali samo kad tap dugme uzasno brzo. Mislim da je namjerno tu stavljeno bas da te limitiraju da ne mozes nabiti 1200rpm. Jer puska bi onda glat bila OP. Pa ni Famas ti na blizu/medium nista nebi mogao. A na daljinu i ovako nema pramca.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ali kazem da je BC2 rjesenje logicnije. Stavis cap na 600 RPM i koliko god ti brzo pritiskao, ne mozes prebaciti tu brzinu niti zapinje.

    U BF3 bas zbog lose implementacije mozes nabiti 1200 RPM a zapinju do nivoa gdje nisu pouzdane.

    Sa AN94 imama 488 killova ali jednostavno ima boljih pusaka. Kh2002 je takodjer ubica ali isti problemi ali koliko mene pamcenje sluzi, ti si govorio da na PS3 ne zapinje..

    Mozda pricamo o razlicitim stvarima.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma davno sam ja BF3 igrao. Zapinje i na PS3, neki dan bas sa svojima malo se prisjecao BF3, i jedna od tema je bila AN... Samo sam se ja toliko istrenirao bio, da ne znam kad mi se znalo desiti da zapne. Ja preko 10-12.000 killova. Sa M16 mozda 3-4.000 killova. Kad smo warove igrali uvijek bi AN uzimao.

    Kad je otkljuca neka je proba. Sa njom igrati bez forgripa, i sa heavy barrel.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ta njezina nejednakost mene mnogo nervira ali mozda i treba prakse da se nadje max RPM cap pa da se nauci da ne ides preko, u suprotnom to ovako izgleda, pazi pauza na zadnjem šanzeru a jednako pritiscem kao i na prva 3:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    M16A3 kod mene iz nekoog razloga ima dva krugica (polu-rafalno) 00 i jedan krugic 0 (single), nema full auto sa 000 krugica.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Provjeri ponovo, mislim da govoriš o M16A4. Daj screen s.
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

  12. NAILS

    NAILS Moderator

    M16A3 i M16A4 su identicne puske. Ako izaberes M16A3 i bude samo burst/single, izaberi M16A4 pa vidi kako je kod nje mada prvi put cujem za taj bug.
     
  13. Pionir

    Pionir Overclocker

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Heheheh kome prijaviti..

    Znaci kada izaberes M16A3 i M16A4 imas samo 0 i 00 ? Assault klasa ?
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    AN-94, taj zvuk, taj preljepi recoil, ma divota. To mi se tako desi kada presaugam. I tako je i namnenjeno. Sto bude kod tebe kad optimalno drzis rpm... Mozda mis na brzinu dva puta klikne, ili nesto tako?

    Za druga sto bi prijavljivao M16 problem... Nemoj se beze opterecavat pokusavajyci. Radije progooglaj, mozda jos raje ima takav problem. Cudan je to glitch. Tebi u osnovi kad uzmes M16A3, pika kao da si uzeo M16A4. Do sada nikad cuo.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Pionir

    Pionir Overclocker

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Je li moguce na serveru zabraniti auto?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    MA druze ukratko uzmi M416 i zdravo. I onako su podjednako ubice.

    Patton2410 - Probat cu je na duze staze koristiti i pokusat se navici na njen flow a moze biti i da miš dva puta klikne pa zakine.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne mogu ti opisati njenu moc na medium do long distanci kada je savladas. Barem za mene. M16A3, joj je jedina konkurencija, ali bi ja uvijek uzeo AN.

    Ona ima pristojan learning curve. Zato je puno ljudi nije ni koristilo. Sto je jos jedna velika draz bila. Sta je se zbog nje hate mailova nadobijalo. Kao i zbog AS VAL. :) Ah, BF3. <3
     
  20. chenta

    chenta Aktivista

    M416 i M16A3 vrlo slične puške, u sustini je M416 mozda jos laksa za koristiti zbog recoila koji ide samo prema gore dok kod M16 ide prema gore i desno. Zbog 100RPM vise, M16 malo bolja za blizinu a ova druga blago bolja za distancu. Kad savladas ove dvije, probaj AEK ili G3A3 koja ubija iz 3 metka :)

    A sto se tice AN-94 puske, vecina "pro" igraca koji je koriste (na pc-u) imaju macro za nju, koji ucini da nemaju recoila i da imaju preko 1000rpm. Burst-fire puska, bez recoila, koja puca tom brzinom :) Ali to je vec cheat.