Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    m16a3 i m146 su tako jake puske da nekad popizdim i izadjem iz igre
    svaki drugi lik koji me ubije,ubije me s tim puskama
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    Napisao temu na battlelog-u, nakon sat-dva udjem na prazan server i bez obzira na setup puske imam full auto.

    Udjem sa server sa 32 igraca i sve radi kako treba.

    Napravim sa njom oko 40-50 killova ukupno i nakon prve pobjede tima otkljucam M16A4 :) i hajde reci da nije neki fazon :D

    Nadam se da veceras necu imati problema.

    Usao sa drugom u metro i bio sam dobar, popravio sam omjer na 1:1,2, bio bi 1:1 ali ulazim u fajt kao muha bez glave :D

    Uglavnom sa F2000 vise ciljam glavu, pa neki sto imaju cin zlatnog orla sa 6-7 zvjezdica omjer : 2:4 - 3:3 8)

    Sada sam SERGEANT 1 STAR, 513 kills 8)
     
  3. Pionir

    Pionir Overclocker

  4. ibran

    ibran Aktivista

    Zdravo kolege forumaši!
    Mučime jedna stvar kod BF3,folder narastao 19,9 GB dali je to u redu ili se napunio nekim bez veznim stvarima koje se mogu izbrisati ili to mora biti tako, ako ko ima kakvo puzdano rješenje neka javi šta i kako.
    Hvala.
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa bio je Origin update prije par dana, kod mene je iste velicine, 19,9 GB.
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    dobro je pa nemas DLC-ove, sto je opet malo ako pogledamo kolike su igre danas :lol: :lol:
     
  7. ibran

    ibran Aktivista

    Dobro je onda kad je i kod vas tako stanje, ma nešto mi se HDD napunio pa sam kontao da nije BF3 nešto pokupio što mi ne treba.
    Hvala!
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da on nije sa ovog foruma. Nije ni u HWB klanu. Poznat mi je nik ali se ne mogu sjetiti..
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ima lik HWB platoon...zato pitam.

    Nece lik da se javi, mislio sam da igramo zajedno, a ne jedan protiv drugog (samo je njegov tim bio bolji), ja sam igrao sam sa nekom rajom iz Zagreba.

    Nisam igrao 7-10 dana, dosli neki novi "klinci" :) , pomela nas njegova ekipa, bilo je cheatera dosta, stvari koje reanije nisam vidjao, imao sam uzasan skor kao kada sam poceo da igram npr 0:16, kao da su nas imali na minimapi cijelo vrijeme, dok ja njih nisam mogao spotat-jednostavno nema logike.

    Kada je Sir-James-Bomb (lik je ubica) pozivao admina, znas koliko je sati !

    Nije bilo admina na serveru, ali poznajem admine i trazit cu veceras da provjere ako je to moguce.
     
  11. ibran

    ibran Aktivista

     
  12. Pionir

    Pionir Overclocker

    Znas ili poznajes kvalitete istog ?

    :) :?:

    (p.s. malo te ne razumijem, zato pitam, znas covjeka !?!)
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pa šta je čovjek sad bitan igrač ko igrač :D

    Igrao je sa nama jedno vrijeme dok smo mi udarali tricu. Mislim da je bio u BB klanu.
    BTW sjebaše tricu sa onim free jer vidim sad čitera na izvoz dok u četvorci kakva god bila baš rijetko naiđem na čitera.
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa bitan je, jer je nas :D

    On sam tamo, a nas 3 ovamo...

    nije bilo pocetnika vise nego uobicajeno, ne mogu ljudi izdrzati tempo, pokolj zivi sa 3-4 igraca (na ove strane) sa preko 100 kilova po partiji i sve su to lvl 50+ do 100.

    Evo raje koja igra ;
    [​IMG]
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. ibran

    ibran Aktivista

    Ne nepoznajem samo me nik vuče na jednog mog Piketa iz Slavne Olovske.
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    ne mogu, pokusao sam, nemam BF4 premium.

    Sinoc je bilo malo bolje, osjeti se razlika kada je manje citera.

    Najgore je sto (sumnjamo da) su citeri lvl.100 igraci, Sir-James-Bomb i ja sumnjamo na RemaKe_JarHeaD : 163 kila sinoc, eh sada kako to rade ?
    (jedan metak i padas mrtav ili pogodi sa velike udaljenosti)
     
  18. ibran

    ibran Aktivista

    Na koje servere se kačiš i ja igram BF3 pa da možemo zajedno igrati.
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    igra se na GFC
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker