Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Moncho

    Moncho Komšija

    mene ubi mouse lag :twisted:
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma


    aBd :)
    samo da nabavimo svi origigi, i pojacamo racunare, znate da dogi jos igra sa onom starim :p 7600gt a najjaci je
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa kad imas kantusu od konfe :smt005
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    gdje igrte ljudi na kojim serverima ?
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    dodajte jedni druge u Friends listu i onda samo 2x klik na frenda i upadate na server gdje on upravo igra.
     
  6. RaP

    RaP Komšija

    hm pitanje hocel cd-key kupljen preko stema raditi na sa igrom koja je instalirana preko DVD-a da neskidam preko stema 5 gb ?
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    morao bi, samo sto moras uraditi verifikaciju fajlova od igre, kroz steam.....
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    hocel verifikaciaj proci ako DVD nije bas orgg :) kao sto rece vedo gdje je najeftninija igra na sendit-u z? a koliko dana dodje u BIH
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    A sto je dobra stvar, da kljuc radi na mail, ne na masinu :) jednom registrovan, mozes igrat odakle god, sa bilo kakvom kopijom :) samo udjes na svoj profil, i bc2 radi :)
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    a to sam i zaboravio znaci samo sa moje masine preko stema nista nevalja to :)
    ostaje sendit kao dosad najbolji izbor
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa steam i ne provjerava je li dvd original :smt003 on samo provjerava da li su ti fajlovi ok, pogotovo .exe fajlovi za mp i sp....
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma steam vishe manje nije ni bitan, bar meni :)

    multiplay, i pici na mrezi, nikakve veze sa steamom :)
    ( bar meni..)
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    evo instaliram pa da vidim kako pici na q6600OC i hd4850
    edit:
    sta je ovo nemogu da misem kontrolisem gore i dole samo zapeo i automatski se pogled okrenuo prema nebu
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Nije ti origi verzija igre pa zato imas problema sa mishem
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    Ista stvar, dao mi Vedo mouse fix, ali ne pije vode, tako da sam uninstalirao prije nego sto je mis zaplatio...
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    hm nece :twisted:
    Edit:
    Luuud sam ode, ode dok je jos uvjek mis citav.
     
  17. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Kopirajte sve iz "onog" foldera, dakle ne samo .exe nego i .txt fajlove i onda je mis u redu.
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    hahah :D uspjeh radi ko sat e ovo prvi put vidim da moram i txt fajl kopirati ja ga otvarao cini mi se kao neka pjesma ili citati unutra nisam citao... hvala
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hehe i meni je bilo smjesno sto moram kopirati te .txt fajlove... ja mislio neka pjesmica u strofama :smt005 :smt005

    EDIT: prekuco sam igru... opet mi nekako kratka... ali sredio sam Kirilenka :smt003 :smt003
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    ma meni je sto se tice ove igre SP u drugom planu skroz MP je vazan :)