Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    meni HBAO ubi grafu, njega iskljucim pici super sa 2xAA, upalim ga i ide 30-35 fpsa. Al neuporedivo ljepse igra izgleda sa AO.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    to je tacno vedo i ja sam primjetio... grafika izgleda dosta ljepse, fotorealisticno :) i kod mene se malo osjeti na fps-ovima, ali nije toliko strasno....
     
  3. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Vedo promjeni Dx verziju u settings.ini fajlu kao na beti i moci ces bez problema igrati sa AO. To je ujedno savjet za sve koji se muce sa FPSom. Losa stvar je sto se izgubi AA u opcijama, ali kome to znaci nesto vjerovatno moze forsirati direktno iz drivera.

    Ova razlika u opterecenju GPUa je zbog verzije Dx-a, na Dx10 je preko 95%, a CPU je tada kod mene na ~35% :? . Valjda ce taj patch donijeti poboljsanja jer MP ce se igrati dugo imam osjecaj. :smt001
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Haj probat cu bas.
    A ovaj, zna li ko, gdje i za koliko se moze naci najjeftiniji origi serial za ovaj BF?
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    original igra na game.co.uk je 26 engl funti.... ako ti se svidja igra, onda je kupi tu, jer to nije visoka cijena :p
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    ma ima i jeftinije, ne treba mi DVD igre nit kutija i sl., vec samo key. Neko je spominjao 20 eura, al ne mogu da se sjetim gdje
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jesi i cifut :p :smt003 toliko hvalis igru, a zao ti sve tuto kompleto kupiti :mrgreen: :D
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Bio ostao bez posla pa se rezerve pomasala ispraznile, pa sad sam se ucifutio pravo :D
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Bio je jedan lik na forumu sto je prodavo kljuceve pa su mu zakljucali temu.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Kontaktirao sam ga, BRONK mu je nick, ne bavi se vise tim
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma joj origigi se definitivno treba uzet :)
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    reci mu bhd reci mu :lol:
     
  13. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    cuo sam da je vas par pucalo betu stalno online :D..nasao sam nekog prodavaca ovih keyeva,hrvat..kazu pouzdan,,prodaje za 25€ keyeve.......Stid me je reci ali ja nikad ovu igru nisam igrao :D (battlefield) :D :D ...Ali evo je sad na downloadu :D
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Licno, ne bih rizikovao sa tim. Dodaj jos 10€ i kupi igru sa sendit-a.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mah, original, od prvih dana bf2 je tamo na polici :)
    Sad ce i ovaj, za ovakvu igru koja ima takav pedigre vrijedi svaka markica :)


    gg epp
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja bih isao na provjerene stranice.... nema sanse da ta igra ako je 100% legalna kod rusa bude upola cijene....
     
  18. Juka

    Juka Komšija

    Mozda likovi imaju tamo zastupnistvo i drugacije carine poreze i.t.d. Vrlo moguce!!!
    Mada opet nebih se *ebavao zbog 10-15 maraka razlike, pa kod nekog pouzdanijeg uzeo...
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    ima i na ebayu 18 €:D tamo cu vjerovatno uzet jer su ovi debili sa game.co.uk poslali mail
    tipa

    desila se greska al mi ne znamo u cemuj je greska
     
  20. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Jel to znaci da polazimo ponovo sa BC2 ? :D