Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jel ovo samo ja ne mogu ni na jedan server ?
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jel ovo lego server, ne mogu ni na jedan server da se nakačim iako sam logiran?
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    i meni se deshava, obicno moram restartovat igru par puta da mi se pokaze pravi broj servera.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    U principu ugasim igru pa ponovo upalim i onda uletim. Maloprije uletio na prvo. Inace svaki put ista poruka, kao gore na slici sto sam stavio.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakve su Forca ono bile uvrede za tenk ? Da znas, ja sam bio izlazi kada je bilo 00% energije. nemere dalje. Nego slab ti repear tool, drugi put ponesi dva pa nam mozda prezivi tenk.. haha..
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ama ziv bio nisam tebi govorio haha nego onom klocu pored... Ionako sam izletio iz tenka na vrijeme :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Aha,.. hehe.. a i ja izletih u zadnju.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Stalno ovo izbaciva, nabijem ih!

    [​IMG]
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Rkeao sam ti.. ugasim-upalim i meni proradi. Evo upravo upalio igru, prvi put taj error, drugi put radi. A da pegla.. pegla.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Moze li neko danas igrati ? Meni radilo jedno sahat i poslije nece. Jedva nekada uletim ali ping oko 600. Da nam ne ukinu MP podrsku nakon izlaska BF3 .ahhaha..
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jel se ovo još igra ili su svi prešli na bf3? :)

    elem, htio bih kupiti originalni serial key, naravno siguran i validan. za cash.

    eh, pa s tim u vezi, ko u sa prodaje najjeftinije?
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesil' voljan kupiti moj origin profil sa ovom igrom za mozda 15KM ? Posto ne mogu odvojiti kljuci i prodati ga kao takvog. Meni se vise ne igra zbog BF3. Nekad upalim. . Ime origin profila se prikazuje kao Nick u igri. No, i to se da promjeniti ako ti smeta.

    Sve sto bih ja tebi trebao dati jeste mail i pass sa kojim se logiras na Origin i to je to. Igra se skine sa origina. Ja sam tako igrao BF3 sa profilom kolege. Ali bih to, mail i pass, prepravio na tvoj mail i pass po zelji. Ne znam da li se "novi igrac" moze napraviti u samoj igri posto je moj na nekom lvl 34 ..mislim. Sve ti je otkljucano osim zadnje mašinke medic-a. Ako te brine i K/D omjer, to je na 1.22.. hehe.

    Ako si zainteresovan, javi.

    Igraca ima a koliko tacno, pogledaj ovdje koliko ih igra na PC-u u odredjenom trenutku (statistika ljivo).
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa šta je jel to niko od hw ekipe više ne igra bf3 :)?

    a na onim statistikama, bfbc2 oko 11 500 igrača online za pc, a bf3 preko 175 000 za pc. nevjerovatno koja disproporcija.

    nego drug, vezano za tvoju ponudu (a i ostale koje sam dobio od kolega forumaša na pm). u slučaju da mi bf3 ne radi zadovoljavajuće, uzeo bih bfbc2 ali ponude sa solo serial key-om bi tada imale prednost isključivo iz praktičnih razloga jer imam već igru, ne da mi se ponovo skidati i poslije se zezati sa origin accountima drugih.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mislis niko ne igra bfbc2, jer svi igraju bf3 :D :D ne znam o kakvom zezanju sa accountima pricas? igra se skine za noc, valjda imas flat? :D
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Neki dan testiram BFBC2 Vietnam, samo je jedan server mislim bio ispunjen normalno.
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Pa i kad je tek izasao vietnam nije nesto bilo posjeceno servera bilo je ispocetka kasnije slabo pravo a sad mislim da je jos gore, inace vietnam nije los uopste
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    u vietnamu cim udjes u helic, skine te neko tenkom, a i vietnam mi je nekako bolje optimizovan od bc2
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    može li mi neko reći koje vrste mečeva postoje u bc2 multiplejeru?

    isto tako zanima me, oni koji su igrali bf2 multiplejer, koja je, u kratkim crtama, razlika kod bc2 u odnosu na bf2 online?
     
  19. irhadkul

    irhadkul Komšija

    bc2 nema prone,bc2 je malo vise arkadna igra nego bf2,bc2 ne zahtjeva toliko taktiziranja kao bf2.A za vrste meceva je conquest(ko vise zastavice drzi),rush(jedni brane zastave dok drugi napadaju),squad death match(svaki squad igra protiv svakog,znaci 4 covjeka maximum u squadu).
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    znači te tri vrste mečeva postoje u bc2 i to je to?

    a reci mi ima li više borbi "prsa u prsa", ili je kao u bf2 gdje većinom se letjelica i vozila forsiraju, a vrlo je malo pješadijskih borbi?

    i jel lakše u bc2 ubiti nego u bf2?