Battlefield Bad Company 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ado1983, Dec 28, 2009.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Wuuuut?
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Vidis mu ispod pitanja bijelom bojom tekst. Zaebaje el ninha:
    viewtopic.php?p=295716#p295716
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    :smt005

    Samo dobro mi pamcenje :mrgreen: , 8 mjeseci proslo od tog fail-a a jos ni ne igram Battlefield uopste.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa bilo u rofl temi :D
     
  5. irhadkul

    irhadkul Komšija

    fina se partija bfa veceras odigrala,barem je meni bilo fun(zahvaljujuci spahi koji igra medica,heeh)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Bilo je dobro.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    :D

    odlićna

    sta znaci imati dobar squad :D


    ah to za skype, prvi put usao i sta ja znam o tome, evo dnas je bio drugi put sto sam usao

    e jeste i vi... :smt005 neka neka, sve se vraca sve se plaća :twisted:
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakva bi sad' rush-defence partija na Arica Harbor. Steta sto ne dobismo.

    [​IMG]
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    vidim ima cod igraca ostali igrati bc2, pola protivnickog tima koristi grenadelauncher :smt005
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima li ko da bi kupio Battlefield: Bad Company Digital Deluxe verziju?
     
  11. Piroman

    Piroman Komšija

    Igra li se ovo još online, ili da izbacim u oglase ovaj "Digital Deluxe Edition" kojeg sam evo dobio kao "free promotion" sa sapphireselectclub stranice?? :mrgreen:
     
  12. xman

    xman Komšija

    igram brate ja konacno da mi ne bude dosadno :D eto dodaj me ja sam SONICMAN88
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    Dodao sam te! Ali ga mogu pomalo šutati, kada mi dosadi nizak fps u BF3, pa se malo relaksiram inače slabo! :mrgreen:
     
  14. xman

    xman Komšija

    nije mi dosao zahtjev :\ cek jel ti i na bc2 name fatalni_djemo ? jer ne mogu te naci
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Prodao sam bfbc2 key kupljen preko steama. Dao momku key kaže ubacio ga krene multiplayer piše key code already in use, kako ovo riješiti?
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Baš niko da ne zna?

    EDIT: pošto samo na steamu imam bc2 stavio neki fake gmail email i pass i trebalo bi da bude ok.
     
  17. ibran

    ibran Aktivista

    Jsili prodao ako nisi javi na pp cijenu.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znam da sam više dosadan ali... Dao sam onom momku kome sam prodao svoj email i pass od ea da može igrati bc2, ujedno je to login i pass za origin i sad sve radi i meni i njemu. Međutim može li EA stvarati probleme u vezi ovoga? Nema origin ali kontam da li može nešto zloupotrijebiti da dobije moj key od bf3 i sl.?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    I ako neko nadje tvoj kljuc nema sta s njim. Sada je vjecno vezan za tvo origin acc. Nego, ako mozes, promjeni origin podatke, mail i pass. Lik normalno moze igrati i BF3.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ali ako promijenim origin tj ea acc podatke mislim da onda on nece moci da se logira na bc2. Mislim momak je komsija i ok i ne sumnjam u njega al eto cisto informativno.

    Sent from my GT-S5570