Battlefield V

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Jan 16, 2018.

Tags:
  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Kupio AXE set za tuširanje i dosao key :D Na Originu bio 30€. Kako mi se PUBG sjebao, uzeo da ima nesto drugo. Nek' stoji. Samo, slabo mi drzi paznju. Same old same old. Mrsko mi bude upaliti.

    Cekam RUSH. Njega sam prije vise derao nego CQ. Mozda promjenim mišljenje.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma ima i sad za manje od 30€ key al krenuo sam ponovo BF1 jer sam i njega slabo igrao.
    Taman dok bude kompletan BF V, onda ga uzeti.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Gdje ima 30€. Da i ja isprobam na confi

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Bio ti je na originu 50% popust do 11 januara.

    [​IMG]
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    lezao do juce od gripe 7 dana :/ a nisam ni znao da ima tamo popust, damn

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    hvala.

    Ma radim setup postolja, i promjenio sam confu, tek sam instalirao win i av, nemam vishe nista na racunaru :)
     
  8. veki81

    veki81 Aktivista

    Moras graficku mjenjat konstantno si ispod 60 fps. Doduse video je na 60 fps pa malo ublazi kad se gleda.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Pada ispod 60 kada se samo snima. Da je shedowplay bilo bio bi fiksnih 60. Toje se bandicam. Samo nije usko grlo graficka nego procesor. Zakuca ga na 100% i u BF1 i ovdje. Grafa vrti oko 70-80%. Ali bi morao onda preci na nesto jace i od 4770k. Htio sam ja uzeto 1060 ali za BF mora dosta jaci priocesor.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Prilicno solidan updqte. Daleko se bolje cuju footsteps. Voltanje bolje radi. Medik buff je pristojan. Ima tu jos stvari koje mi se svidjaju.

    Do sada sta sam primjetio da su pokvarili je da kad saigraca obore i kad je u revive modu, onaj tajmer ne radi, ne pokazuje koliko je ostalo dok saigrac ne umre. Nisam primjetio da su jos sta pokvarili. Sto je samo po sebi pozitivno. :D
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Taj tajmer je i prije bio pokvaren. Skuzio sam kada zagines prvi put kako je partija pocela, ili nekada drugi put, ne mozes ga ubrzati. Vidio sam da su i killcam malo promjenili ali nisam jos igrao. Nadam se da je medic bolji. Ja od 10 partija mozda jednom dobijem medic pack. Ne bude 2-3 medika po timu.
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne mislim to kad ti umres, nego kad drugi ljudi is squada ili tima umru, i sad kad vidis ono koliko imas da ih ozivis. Taj tajmer je sada uvijek pun, i odbrojavanja ne krene u opste.

    Ne mogu reci da mi je to ikad bilo zaglitchano sto ti spominjes, kad hoces da ubrzas svoju smrt. Mada rijetko kad da zurim sa smrti jer uvijek cekas nekog iz squada da te digne.

    Da i killcam je sada puno bolji, i lakse ti je locirat za tvoje iz squada odakle si ubijen. Nije bas najbolji killcam, ali kako je bilo ovo je puno bolje.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    A taj tajmer. Stvarno nije prije bagovao. To je novo, a licni tajmer prvi put ili drugi put zabaguje u svakoj partiji. Mada nije problem ali sma mislio da su njega popravljali pa ga jos vise pokvarili.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Stavrno nisam primjetio to da ne mozes ubrzati. Moze biti i da je tako kako ti velis.

    Jos jedan plus za update je sto su buff spot flare za recona. Prije je pokrivao uzasno malo podrucje kad ga ispalis, pa jedva npr. jednu kucu na D zastavi na Aerodromu. Sada zahvati dosta CQ zastave i mislim da i duze traje. Sada je i recon opcija u squadu sa beaconom i flerom. Uzmes self loading rifle, flare, beacon, i cak si i koristan recon.
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Meni taj lični tajmer uopšte nije konzistentan, apsolutno svaki put drugačije odbrojava, nekad brže, nekada sporije, da bi nekada desni klik držim dobrih 5-6 sekundi a nekada i bez desnog klika odbroji za hebenu sekundu-dvije!

    I ovaj killcam predugo traje, a trebali su dodati opciju da se može ugasiti, pa nekad mi zna po 10 sekundi na lika držati koji me je ubio i ONDA TEK POČINJE tajmer tj. mogu desni klik držati da što prije umrem, pa onda (ako niko iz squad-a nije živ, što je dosta često slučaj jer ugl. ulijećemo životom jer nismo kamperi) moram opet kliknuti da mi pokaže kompletnu mapu sa zastavama da bih se spawnao.... znači nekada dobrih 30 hebenih sekundi sam bukvalno mrtav! Sranje!
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da taj tajmer sve brže i brže odbropjava u zavisnosti koliko si puta zagino. Ako umres pa te neko digne, slijedeci put ce ici brze. Ako te opet digne onda ce treci put odbrojavati jos brze. Takodjer ce krug brzo oavrtiti ako goriš itd.

    I ja igram agresivno, breakthrough na liniji. Ali slabo ko prati da dize. Mislim da je recon + kar najpopularnija kombinacija.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo mi nikad' nece biti jasno. Izgubimo objektiv i ja imam 5 sekundi da se vratim nazad.



    [​IMG]
     
    Pelikan likes this.
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Licno ne igram breakthrough, ali nakon tih 5sec. da li umres, ili ono postanes markiran gdje te svaki protivnik vidi sve dok si u toj njihovoj zoni?
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto ti gor video. Znaci instant cim izgubimo zadnji objektiv, ja dobije 5sec tajmer nakon cega me ubije kao dezertera. Normalno je da budes markiran neprijateljima dok se ne vratis u bazu ali nema tajmera do kada da se vratis. Mozes glumiti Ramba ako hoces.
     
  20. veki81

    veki81 Aktivista

    Nezz na kojoj rezi igras ali ja na 1920x1200 igram medium postavke konstantnih 60 fps. Cpu ovaj iz sig-a na 70-80 % .