BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    evo kako kod mene izgleda NetFlat6 :D

    [​IMG]
     
  2. sumeir

    sumeir Komšija

    E neka je i tebe ta sreća zakačla, a jesi se izgalamio po forumu. :D
     
  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

    koje si ti kur*te srece,ccc!Meni nisu jos ni presaltali a tebi daju punih 6 Mbit :smt003
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    pa ti rece gore da su ti prebacili :p

    edit:

    kolinse jesil to taj net flat 6 upalio na moja tv modemu ?
     
  5. svire

    svire Novi član

    Meni jos nisi povecali konekciju , joj jesam baksuz.
    I prosli puta kada su uvodili flat pakete , brzina mi bila katastrofa , i nakon pola mjeseca onda su namjestili
     
  6. irhadkul

    irhadkul Komšija

    prebacen na profilu,cekam na liniji da mi prebace!
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    [​IMG]

    Eto i meni proradi kako spada.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    naravno, vidi se po uploadu :D
    Hackeru, sto je kod tebe takav ping? ko dial-up :shock:
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo na ovom speed testu. U igrama ok, testiram sa bilo čime drugim, normala. Koji je đavo ovom, nemam pojma.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Inace Sa server vecinom ima veci ping od ostalih u okruzenju, to je nesto do njih.
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znači ništa od povećanja brzine na mojoj tv? U najmanju ruku rečeno nekorektno. Baš nešto razmišljam isplati li mi se prebaciti na moju tv. Koliko se mjesečno to plaća? Znači taj osnovni paket ipTV, net i flat fiksni? Ili da se adsl posebno prijavi pošto je veća brzina a naknadno moju tv, može li to tako?
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Osnovni paket je MojaTV+ Phone. Ispred paketa koji ti hoćeš ima samo premi, tako da je to daleko od osnovnog :D

    Oko 60KM se plaća IPTV, net + phone. Možeš ti uzeti MojaTV+Phone i zasebno netFlat4 (prijašnji netFlat2) i doći će te po istoj cijeni, ili uzmeš netFlat2 (prijašnji netFlat1) i biće ti jeftinije. Uz Full paket MojaTV dobiju se neke pogodnosti, nisam siguran koje, mislim da je 10Km razgovora prema bhmobile mreži.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ako ti treba televizija satelit je milion puta bolje rješenje.
     
  14. zdici

    zdici Aktivista

    Sta znaci ovo SMT Password fail
    Dobivam u logu tu poruku i to vec jedno 10-15 puta..da se neko ne pokusava preko WiFi skopcati na moj AP ili ovi iz BH Telecoma pokusavaju uci pa promjenit password :)
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    [​IMG]
    Evo sad povecali,nje valjda da i u ovim kasnim satima rade!!!! :smt003 :smt003
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    jep i meni sad :D

    [​IMG]
     
  17. ibran

    ibran Aktivista

    Vidim da sada obrađuju Tuzlansko područje.
    Znali netko kada če Bihać biti na redu za povećane brzine. Trenutna brzina je:
    [​IMG]
     
  18. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Ko bi rekao da rade i u ova doba. :) Kod mene još uvijek ništa od povećanja.

    @ibran: Čini mi se da nema pravila, povećavaju sad na jednom, sad na drugom mjestu.
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jestel morali reconnect, iskljucivat modeme ili tako sta ili se jednostavno povecalo? :)

    Meni je veceras nesto neta nestajalo, kontam reconnect ili tako nesto, al mozda je sta sa tim povezano :) (doduse i dalje mi je stara brzina :( )
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    rekonektovali su oni. Samo nestade konekcije, modem se restarta i dodje nova brzina :D