BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ja uranih sa ovim da je rijeseno ali opet danas problem bio samo ne veliki kao neki dan

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  2. BoLa

    BoLa Aktivista

    Pravo je ljubazna i dobro zvuci ova iz bh telecoma sto se javila sto jes jes :p
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Upravo dobijem SMS od 0044 pozivni br. kazu da sam osvojio 980 GBP u Coca Cola Easter Int'l Mobile Draw..

    Da uzmem lovu treba da posaljem Ime, Br mobilnog i E-mail na [email protected]

    Da li je jos neko dobio nesto slicno?

    Nisam nista slao za ucesce a ni ne znam kako su dobili moj br., navlakusa neka? :smt001
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Navlakusa. Google ce ti sve reci.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ne šalji ba nista ba.
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma normala da necu slati,vec rekoh da vidim da li je jos neko od raje dobio isti SMS.. :)
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja dobio dva miliona :)
     
  8. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma i meni pise 980,000 tj 980 hiljada ali kako u USA je "." znak kontao da je ovo 980 GBP a ne hiljada.. :smt005

    My bad ipak je ovo iz VB a ne USA..
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Eto bas ce oni tebe niotkud nagraditi, a korporacija vrijedna stotine milijardi koristi besplatni Live mail :mrgreen:
     
  10. techton

    techton Aktivista

    Kod mene je nagrada £980.000 lafo easter international draw. Ma ne mozes dobiti ako ne igras tako da ti odmah treba sve bit jasno na prvu. Tako je jednom starcima u postanskom sanducetu dosla poruka da su dobili spansku lutriju, naravno trazeci samo bankovni racun i kopiju licne/pasosa kako bi prebacili pare. I u tom slucaju je google prijatelj.
     
  11. BoLa

    BoLa Aktivista

    Er, wtf. Zadnjih 4-5 dana ping u ovo doba skace do 300ms, na google, dakle oko 20h ... jel to do mene il se jos nekom desava??
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni od one frke sve ok hvala Bogu a 3x su zvali da pitaju je li ok :smt003
     
  13. BoLa

    BoLa Aktivista

    resetovao sam rotuer i modem vidjecemo ocel veceras bit ok, jutros mi je ping bio 32ms ...
     
  14. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    jesu sta povecavali upload na mojatv?
    kod mene trenutno na svakom testu i u praksi pokazuje 1 Mbps

    (sa pingom nemam problema)
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    bilo bi previse cudno da su povecavali, s obzirom da ti je download 2Mbps. Nelogicno je da upload bude 1Mbps, bar za tu brzinu download-a, kad je u pitanju adsl. a kako smo navikli da bitchnet samo uzima, a nikad ne daje, onda je to povecanje jos manje logicno :lol: :lol:
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Joj hejtanja :D Pa skontaj malo koliko se u zadnje vrijeme promijenila situacija, sto sa uvodjenjem flat-a sto sa povecanjem brzina vise puta. I prije je bio isti hejt, a sad nakon sto je 5 puta bolje hejt je jos uvijek tu.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa cekaj, zar nije normalno da bude bolje nego sto je prije bilo? za to bolje trebamo da lizemo goozove bitchnetu? pa koliko god bilo bolje, valjda je i tebi jasno, da u odnosu na druge providere, bitchnet daje MRVICE! kad prestane davati mrvice, onda ce prestati i hejt. i tu se nema sta vise raspravljati :) kad nas bitchnet prestane posmatrati ko bagru, i ko morone kojima ce izvuci zadnji dinar iz dzepa, nego kao svoje klijente, i kad se uposlenici budu ponasali kao ljudi, a ne kao bogovi, tad ce hejt prestati :) bar kod mene. ostali slobodno mogu obozavati bitchnet i klanjati se njegovim uposlenicima kad prolaze, zato sto im je dao flat 2 godine poslije vecine providera u bih :D
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Pa ja nisam vidio da su bile mrvice, kad je prije par mjeseci svima povecana brzina, niko se nije nadao, i telecom je bio sjajan, krasan, bajan. I cim se 2-3 mjeseca nista ne desi, odmah neki hejt se pojavljuje na ovoj temi. Btw, ako je toliko los, sto ne koristis ćutuk koji zakivas u nebo?
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    btw gdje sam ja rekao da je bitchnet sjajan? a gdje si vidio da ja cutuka zakivam u nebo????? a ko kaze da ja ne koristim cutuk? evo dokaza :)

    [​IMG]

    btw, ja ne vidim da je meni na mojatv povecana brzina neta prije 2-3 mjeseca ili sam nesto propustio? prosvjetli me molim te. kao mojatv korisnik se opravdano bunim, i ako se bunim, to znaci da trebam odjaviti uslugu? sta bi bilo da se ne bunimo??? koristio bi ISDN jos uvijek ba, poprilicno sam siguran. btw. do sad je davao mrvice, a sad ti je dao malo vecu mrvu, to je opet mrva, kad pogledas ostale. i to je to. ne moze me niko ubjediti, ama niko ziv ba, kad jedan cutuk moze dati 7Mbps za 30KM, i jedan logosoft i telemach isto tako, koji su eto kao provajdercici u odnosu na bitchnet, da to ne moze i bitchnet, i usto da zadrzi kvalitet usluge. pa svi oni kupuju jebeni internet od malte ne pa istih natprovidera, i cijene su im manje vise iste.....
     
  20. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    [​IMG]

    [​IMG]

    i na torrentu upload ide preko 100 kb/s