BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Uzmi taj WR740n,ja sam uzeo za ako se ne varam za 41km u PLUS.ba WR740n LITE,sve super,instalacija je prelagana.
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    zanima me da li postoji al pretpostavljam da postoji mogucnost da nabacim internet na ultra paket...

    preko ultre paketa obicnog kojeg punim po potrebi kad odem na net poprilicno guli, ima li mogucnost

    npr da uplatim neki iznos pa da imam 100mb mjesecno interneta?
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mislim da ovo trazis
    http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5df31777dfe.html
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Lik traži na ultru ovo je preko pretplate.

    A na ultra može.

    Ako ne znaš sam postaviti odeš u jednu od Bh telecom poslovnica i oni ti mogu "uraditi" postavke.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja sam dobio 5x dosad po 5 - 7 miliona. Zato sada 2 ferarija u garazi ha ja :ppPPp na vlakusha samo mi nije jasno sta dobiju sa tvojim imenom prezimenom

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    imam ja internet al trosi ko ludo tj "skupa varijanta" na obicni ultra
    mozda reko ima neka opcija ukljicim dodatno za internet da bude jeftiniji na ultra kartici da ne prelazim na npr midi 15 paket
     
  7. h2o

    h2o Aktivista

    Ima ona opcija da posaljes SMS, skinu ti 3 KM kredita i dobijes 100 minuta, 100 SMS-ova i 100 megabajta, ali to moras potrositi za samo 48h...
     
  8. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Probaj naci na stranici telecoma kako da aktiviras Smart tarifu. Od kako je uvedena ja je aktivirao i svakih 10 min. se cijena razgovora snizava za 10% a internet je inace 10x jeftiniji.
    Bilo je i nekih Ultra Internet paketa pa probaj i to naci sto su samo za internet i poruke.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je tajna za sta koristiš net ? Ja sam imao mSurf ..internet paket samo ne znam da li moze na ultra. MA odose pare i tako.

    Ako treba za android, apliakcije itd onda kupi ruter i to je to. A ako treba ipak vani, onda nista.. ganjaj taj net paket ako ima.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Za sta ti treba internet? Ako je nesto jednostavno, rezulatati i tako to, iskljuci ucitavanje slika, drastivno manje trosi.
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ev da ne otvaram novu temu . koliko kosta zamjena sim kartice ???
     
  12. civil

    civil Aktivista

    5KM uz predocenje certifikata
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    hvala :D
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija


    ma iskreno samo da su mi upaljene obavijesti npr fb, whats up i ostalih programa da ih svaki 1 sat radi provjeru itd
    naravno da ne mislim skidat programe preko u mom slucaju iphona vec da imam mjesecno nekih 50 tak mb il slicno tome :)

    iskreno meni 5km dopune bude 15 tak dana bez problema, znaci pozivi i poruke, a midi 15 ako predjem opet imam samo 10 mb cini mi se sto je premalo
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sto fejs provjerim i sportsport.ba, uzme mi 3 feninga kad su slike iskljucene, jer su mi nepotrebne. Mada je kod mene slabiji mob, Nokia C5, pa su i informacije ispisane jednostavno. Mozda na ovim boljim telefonima vise i guta.
     
  16. Eldorado

    Eldorado Komšija

    steta sto nema neka mix tarifa kao kod m-tela cini mi se
    pa npr uzmem 60 min razgovora mjesecno, 100 poruka mjesecno i 50/100mb mjesecno i da to obracunam u 1 ugovor nije problem placao bi mjesecno koliko taj paket iznosi..

    jer ovako gledao sam midi 15 paket imam samo 10mb to nije nista :D
     
  17. civil

    civil Aktivista

    Na Ultri je najisplatnija Smart tarifa gdje je 1MB prometa 0.15KM bez PDV-a i opada sa potrosnjom
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ultra Smart – za one koji vole da surfaju

    hajde pojasni malo, jel to na obicnu karticu ultre radi tj dodatno mi jel oduzimaju kredit kad dopunim?
    il su to tzv one ultra kartice posebno namjenjene za sufranje bez mogucnosti poziva?
     
  19. GV

    GV Komšija

    Mislim da je realno bilo koja varijanta bez flata udaranje po ušima, a ostalo je surfanje pod ručnom.
     
  20. civil

    civil Aktivista

    Aktivacija tarife se placa jednokratno 1KM.Nema nikakvih sakrivenih troskova tipa obracunskih jedinica od 60sec i sl.Poruke su po 8 feninga,pozivi takoder povoljniji jer im cijena opada,po meni mizerno,ali opada.

    http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M58b1123bef5.html