BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. civil

    civil Aktivista

    Samo neznam sta telecom ceka sa uvodenjem opcija da za 5-10KM aktiviram na 1 mjesec recimo 500MB,500min,. i sl. Valjda strucan kadar sjedi u foteljama.
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    m-tel je extra stvar uradio sa ovim mix tarifama pravis sebi po zelji tarifu sta najvise koristis (pozivi,poruke, internet)..

    eh sad meni je dovoljno mjesecno 30-60 min telefoniranja, 50 tak poruka i barem nekih 100MB interneta.. volio bi mix tarifu platim 10-15km mjesecno i rahat mozak na pasu..
    a ovako poprilicno udara po dzepu :/
     
  3. zdici

    zdici Aktivista

    cudi me da BH Telecom nije napravio neku novinu od 1.9.2012 pa digao brzine ADSL paketima..nego ponudili opet prikljucak za ovaj mjesec sve za 1 KM nista znacajno :?
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Već godinama se ne donose neke nove promjene prvog septembra nego nekad pred kraj zime, februar, mart. Uvijek i bude tako nešto u septembru, priključak za marku i tako, ne znam otkud čuđenje.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa to je vec klasika. oni pred kraj godine samo najave promjene... da bi zadrzali postojece korisnike. i to nekoliko mjeseci prije promjene paketa.... dok drugi vec uveliko nude prikljucke skoro pa djabe, bitchnet prikljucak za 1KM reklamira kao nesto extra :lol: :lol: papci pa hajde
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pa ja sam zadovoljan uslugom BHT-a. Prije mjesec dana, grom mi je unistio modem i moja tv resiver. U roku od dan sam dobio novi modem a resiver sam cekao cetri dana, sve besplatno naravno. Komsiji je stradala oprema od drugog provajdera i morao je svojim novcem kupovati opremu.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Isti slucaj i kod mene,grom mi spalio modem i za dva tir dana mi donijeli novi.Ja jos rekao da ga grom sprzio i opet nije bilo problema.
     
  9. sumeir

    sumeir Komšija

    Plemenito od njih nema šta, ali opet su to "matematičari" sve izračunali da budu "siti vuci a ovce na broju". :)
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Žalosno je što se tako gleda na to kada je BHT u pitanju, a da je to uradila neka firma iz konkurencije, odmah bi se to dizalo u nebesa a pljuvalo po BHTu. Naš mentalitet.
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    Nema ništa loše u tome što su "matematičari".Nisu humanitarna organizacija, i moj komentar je bio u tom kontekstu. A može se štošta i između redova pročitati. :)
     
  12. zdici

    zdici Aktivista

    zna li tko pasword za ovaj ZTE ZX ADSL router sa Wireless-om nikako da udjem sa onom starom sifrom sto se prije primjenjivala..vidim proizvodnja je Juni 2012 a treba mi sifra :smt001
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ja imam taj i ide ono admin i vrlovrlotajnipas ima ovdje negdje je neko napisao tacno kako idu sva i brojevi samo sto je "pas" odvojio od onog vrlovrlo a treba sve zajedno.
     
  14. zdici

    zdici Aktivista

    daj ako moze neka nam netko javi taj novi password..danas dobio taj ZTE i nece i bog da udje u njeg nema sta nisam pokusao cak probao i onaj stari password za ovaj model..do sad sam drugu isti ovaj ZTE ama bas isti nastimao sa starim passwordom..dobio danas drugi komad s tim sto je novija proizvodnja Juni 2012 i nece nikako da mu se pristupi a ne smijem ga resetovati.

    Ovaj sam probao ne ide : vr10v10tajn1pas55

    kusao jos :
    username:admin
    password:admin

    username:admin
    password:1234
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Mozda si malo fulao, zar nije vr10vr10tajn1pa55?
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    kod novih su navodno promijenili, ganjaj kakvog poznanika iz BHT nek ti ocinka novi pass.
     
  17. zdici

    zdici Aktivista

    selvine pokusat cu opet sutra i taj password ako ne mogne..ostaje mi cekati da se netko ovdje smiluje i kaze nam password
     
  18. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ne znam da li se dešava kod novijeg, ali ovaj kod mene (Sep '11) i još par ZTEova što sam probao, imaju tendenciju da pobudale. Džaba što upisuješ ispravan username i password, ne možeš se ulogovat, konstantno te vraća nazad. Jedino rješenje je dugme za reset, poslije toga nekad radi sedmicu ok, nekad mjesec, nekada jedva da sastavi dan, prije nego se počne isto dešavati.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    a da oni to ne promijene prije nego da pobudali? Da li stavis neki svoj pass ili ostavis def.? A ne znam zasto kriju pass ikako?
     
  20. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kod mene je već 2 godine isti pass, tj. često mijenjam i nikako nisam imao problema. Radi se o tplinku, no nije to toliko teško ni uštimati kada se skroz resetuje, samo treba volje i živaca ako se negdje pogriješi :)