BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    Hocel moja tv full pojeftinit ? Sad kosta 60KM
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    49 KM.
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

  4. selvin

    selvin Moderator

    Koliko ja znam moze imati i obican paket za privatna lica.
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija


    Ko može to potvrditi ?!
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ostat ce ista cijena, jer sad u tih 49 nema uključeno 1000 minuta prometa prema bh mobile. A ako se to hoće onda ce paket biti 10 KM skuplji što dodje na istu cijenu. Samo je net brži.
     
  8. ljiljan

    ljiljan Aktivista


    dodje opet jeftinije koju markicu jer su ove 49KM i 10KM cijene sa PDV
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Nije nikad ni bilo 1000 minuta (to je 200+ KM :D), vec 10KM prometa prema mobile. Sad mozes za 10KM kupiti 100 minuta (Paket 100). Bolje je u svakom slucaju, sta mi imaju ukljucivat 10KM prema mobile, potrosit cu ih kako ja hocu. Ovako dokupis ako hoces 100 minuta za 10KM, sto je dosta povoljno.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  11. selvin

    selvin Moderator

    Vjerovatno BHTelecom :) Najbolje nazvati i pitati. Sta vise, mozda i ne pitati, samo ih zvati da dodju da ugrade :D Kod mene u firmi ima jedan poslovni, jedan privatni paket. U ovom prvom je garantovana brzina i stabilnost, u drugom je standardno kao za obicne korisnike. I znam jos barem 3-4 firme sto tako rade, u staroj firmi smo imali 2 x netflat50, a tad je za poslovne korisnike bilo max 2Mbps, sad ima i vise.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da vi ne pričate o Moja TV Premi paketu? Koliko znam Full paket nikad nije uključivao išta vezano za mobitele.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Moze i za firme ono sto ide i za privatne korisnike, ali obrnuto ne moze :)
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Ne misli se na mobilni paket, nego 10KM prometa sa fiksnog na mobitel.

    Evo jos uvijek stoji stara cijena i stari opis:
    http://www.mojatv.ba/full.html
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    Aha, nisam znao za ovo, do mene je!
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija


    Svaka poslovnica drugi vilajet

    Došli u radnju i naravno stoje podatci na zidu da je firma, kažu ih! ovo je firma mora drugi zahtjev za drugi paket, i monteri preko vrata.

    Kako su ti aktivirali u tim firmama te pakete za fizička lica ?!

    Da pošalje vlasnika objekta kojem plaća kiriju da on to završi na svoje ime ili...


    Hvala.
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Šta sve ovo znači za korisnike moja tv premium paketa koji su pod obaveznim ugovorom ?
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Dobit ćeš ful paket + paket 2 doplate. 80 KM. Imas na onom linku objašnjeno.
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: BIHnet ADSL - oficijelni thread

    Fazon je ovaj ful paket i paket 2 nemaju mobilni paket od 30 KM. Moja TV premi to ima. Nejasno mi je ovo skroz :S
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Pomjereni ste u ovu temu. Kako pise na linku, za MojaTV Premi pod ugovorom, zasad nema promjena. Kad istekne ugovor vjerovatno ces birati na sta hoces da se prebacis kao sto se ovi sto nisu pod ugovorom odlucuju sad. A sto se tice tog mobilnog, to vise ne ulazi u MojaTV pakete, vec u MojaTV Moj Izbor gdje mozes spojiti postpaid i prepaid mobilne pakete sa nekim od MojaTV paketa.