Biciklizam EXTREMNI/REKREATIVNI...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Apr 29, 2010.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Te Nakamure su smece, ok da su 300-400km, ali ih u tom sportu cijene po 800. Jedino kad bude snizenje onda ih prodaju po normalnim cijenama.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    na sta da obratim paznju ? znaci moze i polovno jer to je onako da se vozam netreba mi nista fancy samo da se nekvari lahko
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Atale, Centurione, Bianchi zaobidji jer su kineske kopije. Polovan je macak u vreci, posebno bajk, moze se cinit na oko super, a ono lanac istegnut, kaset pri kraju, pa poslje skuplja pita nego tepsija. Za rekreativnu voznju je ta Nakamura ok, samo pogledaj koliko kostaju pa javi.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Imas prodavnicu u blizini Sportskog centra Mejdan gdje je zgrada u kojoj je mi bospo i autodijelovi pa prekoputa :D. Cini mi se da su povoljni, pogledaj tu, ako nije jasna lokacija da objasnim bolje? :D
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kupio sam za servis 50% preko kupona :D najss, ko nije, pozurite dok jos ima :)
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kakva su iskustva sa Wheeler biciklima? Konkretno proride 900?
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baci link sa specifikacijama i slikom, pa cemo vidjet

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ram alu 7005, oprema uglavnom alivio, rst capa vila (ne znam model). Ovako na oko cini mi se par godina vozen, pazen. Cijena je poprilicno povoljna.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako ces vozit po gradu onda ok, pod uslovom da je ocuvan i da je povoljan. Obrati paznju na velicinu rama jer si ti velik decko. Koliko je love ako nije tajna?

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Joja i po. Lik iz inostranstva doveze tako po par komada, ali rijetko se zalomi koji pristojan.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Povoljan je. Kupi ako ti pase.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma


    Nisam zadovoljan servisom koji su uradili. Kako god sam pregledao, kao da su samo namazali, nit su skidali lanca, nit zategnuli ista.. Dobro servis pregled..al bar sam ocekivao da dotegnu sarafe, gume pregledaju, kocnice i sl...

    bas uzaludno bacanje para..nisu neke, al i to je djaba
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    Moj pepi, pa imas na googletu pod do it yourself!
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za mnoge stvari treba odredjen alat koja vecina nema, ali slazem se da ne treba davat novac kojekakvim doktorima i "serviserima" kad imas sve na jubitu u detalj kako sta uradit.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma nije bed, da ja sam uradim, nego ajde osvjezenje malo da ga majstor dotegne, amaze, provjeri sve, jel "servis". Samo kazem CISTO BACANJE PARA.

    Ama bas nista nisu uradili, mozda malo nakapali neke masti, ulja sta vec.. to je to.

    Jedino gripove sto sam platio naknadno 15.90km su mi zamjenili djaba.
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Valja li cemu ovaj GT Aggressor 2.0 2012.. LINK

    Kontam kakav bajs da uzmem, cisto onako da se giram po gradu nista narocito..

    I za visinu 1.70 predpostavljam da treba da ganjam M size bajs?
     
  17. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ako ces vozati po gradu onda je Agressor super bike za to. Ako vec mislis po planinama skakati svako malo i prelaziti grubo kamenje (makadam), korjenje od drva isl. onda nemoj nista ispod Avalanche 3.0 od GT-a ili Hardrock od Specialized-a ili AIM od Cube-a ili 3700 od Treka itd. Naravno, svi navedeni bike-ovi su 200-400 KM skuplji od Agressora.

    Pozdrav
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma jok ba, kakve planine i kamenje, cisto onako rekreativno po gradu..

    A Avalanche 3.0 DISC 2012 je oko 200KM skuplji a meni ne bi nista znacilo jer ne planiram nikakakve izlete na dirt staze..

    Ok hvala uzimam ovog Aggressora.. :wink:
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    neki dan sam kupio gt agresora, 2.0 mislim. Super sam zadovoljan moram samo otici u ciklocentar da mi ustimaju mjenjac, malo mi preskace. Bicikli bilo oko 560KM -5% za gotovinu, ali ja sam uzeo jos nosac za bocu, bocu, nogaru, lanac zastitni i onaj brzinomjer, doslo me sve 632KM
     
  20. stripiii

    stripiii Aktivista

    Od pon me imaj u vidu sa "lagane" ture :D :D