Biciklizam EXTREMNI/REKREATIVNI...

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Apr 29, 2010.

1. NAILS

NAILS Moderator

Hvala, moram naci neku aktivnost preko zime. Ali mi je najbitnije da sam disciplinovan sa ishranom. To je vise uzrok nego biciklo tako da ne vjerujem da cu prebaciti 90kg preko zime 100%.

Inace sam poslije srednje škole uvijek vagao oko 85kg samo sam ove godine prvi put nabio 102kg radi povrede u januaru pa se nisam mogao kretati. Plus bio karantin pa se sastavilo skoro na pola godine neaktrivnosti.

Reventon and Haker like this.
  2. NAILS

NAILS Moderator

Mislim da je ova sezona gotova. Jucer ufatim malo finog vremena i opalim turu dok je danas 6C. Samo se snijeg ceka. Nekih 2200 kilometara ove godine i punih 22kg down. Dosta od mene :D

Vedo, donjapa, Haker and 3 others like this.
  3. zippoo

zippoo Overclocker

Svaka cast,to je impresivno
    Ja ove godine nisam nijednu turu odvozio...prvi put od 2014.
    Nesto sam se sav ulijenio i nemam neke volje ni za cim a i ja imam viska kg i korona stomak

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

SpookyMoO and NAILS like this.
  4. Qler

Qler Veteran foruma

Ja sam ove godine nekih 300km prevezao, što je odličan napredak u odnosu na prethodne godine. Sljedeće godine planiram više jer mislim da je za sad sezona gotova.

Sent from my Huawei P30

NAILS likes this.
  5. zippoo

zippoo Overclocker

ma ja imao u planu novo biciklo...ne znam je li mi ovaj stari vise pouzdan,nesto mi predni tocak se seta lijevo desno a dodje korona,od bicikla nista,onda sam se ulijenio pa ni od nekih kracih tura nista i eto ga,prodje godina a ja presao 30 km ono po gradu po hljeb i platiti racune :D
    mada biciklizam bas puni baterije ,nista ljepse popeti se na vrh planine biciklom,jesti gore i popiti caj/kafu i onda spust :D