BiH - Estonija 7:0

Discussion in 'Generalna diskusija' started by nFare, Sep 10, 2008.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Sve cestitke Ćiri i igracima na sjajnoj igri i najvecoj pobjedi bosansko hercegovacke reprezentacije u historiji. Imamo malu guzvu u napadu :)

    Strijelci:

    1:0 Misimović (25), 2:0 Misimović (30. iz penala), 3:0 Misimović (56), 4:0 Muslimovć (58), 5:0 Džeko (60), 6:0 Džeko (72), 7:0 Ibričić (88)
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Svaka cast momcima,prva su liga! Samo neka nastave!
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Iako sam vatreni navijač svoje reprezentacije, bi mi nešto žao ovih estonaca...
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    GG! :mrgreen:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    U situaciji kad je pocela predizborna kampanja :)s:s:s) te se stvara jos veci pritisak na obicne ljude zbog stanja u privredi, jedino sto moze da podigne moral obicnih ljudi da nekad s osmijehom dodju na posao jesu sportski i slicni uspjesi. Nadam se da ce biti jos ovakvih rezultata i da ce Menso B. (alias Englez) shvatit da je sramota ako se ne plasiramo na EP iz kosarke.
     
  6. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Odlicno, dobro smo igrali i protiv spanaca, samo tako nastavite momci 8) samo da se opet ne raspadne repka ko' sto je prije
     
  7. TopniK

    TopniK Komšija

    Sad nam drugo mjesto, odnosno Turska i Belgija bježe samo 1 bod. Veoma dobro otvaranje kvalifikacija. Ali mnogo toga će biti jasnije nakon gostovanja u Turskoj.
     
  8. gilla

    gilla Aktivista

    nakon dugo vremena sam nas gledo sa uzitkom,vidi se uticaj mladosti i mozga :lol: ciro dobro poslozio,ako odigramo upola protiv turske mozemo dobiti,jedva su izjednacili sa belgijom a igra im je bila trka bez mozga,
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hrvati izgubili :cry:
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Svaka cast, pobijedili smo, ne rukometnom, vec kosarkaskom razlikom :D Steta sto ce nas Turci pobijedit, i sto cemo se napatit protiv Armenije, bice 1:0.. :)
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Englezi su Hrvatima zestoko naplatili istjerivanje sa ovogodisnjeg Eura. Zao mi je Hrvata, ali su ih Englezi razvalili.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Sto je najgore, dijete ih razvalilo.. Ali trebalo im je nesto ovako, isto sto ce i nama trebat nakon ufuravanja poslije ove visoke pobjede..
     
  13. Esh

    Esh HWB

    U utakmici pobjedjuje onaj koji je bolji/konkretniji, a ne sa nekim historijom dobrih rezultata, super poznatim igracima i sl. Ako se ne varam, mi narednu utakmicu igramo sa Turskom i vec tu se mora ici na bodove, a opet Turcima je svakako tesko jer im je za nastavak kvalifikacija neophodna pobjeda protiv nas. Takva situacija je bila i u onim proslim kvalifikacijama kada su nas dobili 1-0, no mislim da je i to jedva bilo jer su imali 2 prilike na utakmici pa eto, nadat se najboljem.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Sta vam je ljudi.. kakve veze ima hrvatska sa nama.. daj te majketi imam osjecaj da ste gledali Hrvatska - Engleska... Ja kao vatreni navijac Engleske nisam prebaci ni jednom da vidim rezultat.. kako vas nije stid.

    ------------------------------------------------------------

    Svaka cast na sedam komada. Jako mi je zao sto proslu mizerno izgubismo ...bar da je zavrsilo 1:1. Al nema veze.. ako ovako budemo igrali protiv Spanije, nadam se pobjedi pa minimalnoj, minimalnoj.. bilo kakva samo da im uzmemo 3 boda. Turci nestabilni, nepredvidivi.. nisu strucjaci ali vidjeli smo kako su na EP prolazili tako da... ne treba podcjenjivat.
     
  15. nFare

    nFare Komšija

    Istina je da smo imali i prije dobrih startova i sa jacim reprezentacijama ali smo zbog raznih unutrasnjih previranja i lopovluka, cesto i zbog nedostatka jedinstva medju igracima nizali lose rezultate sa "losim" ekipama sa klasicnim pricama sudija nas pokrao falio nam jedan gol..
    Vrijeme je da ova ekipa uradi nesto ozbiljnije sa karizmom i karakterom koji Ćiro ima jedino on moze poslati savez gdje mu je mjesto i pustiti ove ljude da igraju.

    Da kosarkasi nas razocarase, jest da je tesko igrati protiv Denga a i mi nismo nikad bili neka suterska reprezentacija izgleda da ove ili ovih godina nemamo kvalitet za evropsko :|
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Slazem se s Nailsom da je za nas utakmica HR-Eng bitna koliko i pobjeda Luksemburga nad Svicarskom u gostima :)

    Spanija protiv Armenije vodi 2-0, u toku je 70ti minut.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sorry za post, bila je to čista zajebancija da malo naložim raju jer se ovdje ljudi pale na tako osjetljive teme, no nema smisla to radit ovdje za to imaju drugi forumi 8)
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Mogu se voditi beskonacne rasprave na temu "saveza", no cinjenica je da ta organizacija ima statut koji je odobren od FIFA/UEFA tijela te da su djelatnici tog saveza zasticeni na slican nacin kao i ustrojenje drzave, odnosno da nema promjena bez konsenzusa medju ljudima koji su ukljuceni u to. Za sve navode postoji sud koji treba da ih ispita te dokaze ili opovrgne. U prevodu, kljucno je da svako radi svoj posao najbolje sto moze, a oni koji zele da iskazu svoje nezadovoljstvo na bilo koju temu, moraju da pokazu svoju snagu te preskoce sve prepreke svojim radom, trudom i znanjem.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    svaka cast momcima,good job :)ja sad u gradu,kolona auta od lamele,preko crkvica do radakova :mrgreen:
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Naravno, samo zelimo da Ćiro nastavi da radi ono sto je Kodro poceo tj. odaljiti te ljude od terena i igraca, neka se bave organizacijom hotela, prijema stranih delegacija, logistickih poslova u reprezentaciji a igru neka prepuste igracima i izbor istih selektoru jer Ćiro nece prezati da nekome kaze da se je**..
    Rano je za bilo kakve zakljucke i euforije ali se nadam konacno boljim vremenima.

    Hakeru flameru :wink: smrdi ti F550.