BiH - Estonija 7:0

Discussion in 'Generalna diskusija' started by nFare, Sep 10, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Sto se Talijani izvukose : )))
     
  2. Amash

    Amash Aktivista

    17 i 90 minuta
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Protiv Kipra su zabili za pobjedu u 92. minuti, klasika...
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Los mi izvor :)
    Podsjecanja radi proslo kolo Belgija - Estonija 3:2
    Nista ne znaci ali eto Belgija sad uzela bod u Turskoj, bice ovo gutava grupa.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator


    Momci nikad nisu ni bili problem. Trebao je pravi covjek da ih vodi, i treba pravi savez.
     
  6. JasonH

    JasonH Aktivista

    Upravo tako Dog.

    Cestitke momcima na dobroj utakmici , vidjeli su da mogu uzeti ovo lake sale poslije 2 gola i onda su se raspucali i jos petaka

    a vjerujte da je ciro rekao ocu 5 .. jer on je lood i optimistican
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mogo sam infarkt spushit sinoc kad sam ovo vidio.

    Sinoc na bet-at-home dekno nekih 15tak eura na sigurice poput Spanije, BIH, Svicarske :twisted: i jos neke.

    I naravno konobari iz Luxemburga su morali bas sinoc pobijedit, prva pobjeda u gostima u 100godisnjoj povijesti reprezentacije. :smt005
     
  8. TopniK

    TopniK Komšija

    Ja se više ne kladim, ali definitivno. Čekao sam samo Portugal, doduše nije neka para 180 KM, trebalo mi je ili pobjeda Portugala ili barem neriješeno (igrao KP1 - konačni pobjednik) pa bi se u tom slučaju samo odbila kvota od 1.25 ali bih onda dobio nekih 150 KM. Na kraju, sami već znate...drama...ma ne može se danas ubosti. Jedino da se napiješ ko stoka pa odeš odigrati šta onako bez smisla. Jedino tako možeš pogoditi.
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Hehe upravo tako, nikad naša nije... dugo gorila. :mrgreen:
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    SHvatite da je 7:0 OGROMAN rezultat u modernom fudbalu.

    I zapamtite nije Estonija isto kao i Malta, San Marino i ostale male ekipe.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jah, Estonija je sam vrh svjetskog fudbala. Trenutno je na 128. mjestu fifa-ine rang liste, a mi smo, uz sve probleme, 53 mjesta ispred. Primjera radi, ispred Estonije su i Cape Verde Islands, New Caledonia, Albania, Malawi itd. Da, uzeti Estoniju je pravo dostignuce.

    PS, bez namjere da umanjujem uspjeh repke, ovo je samo da skrenem paznju da ovo ne znaci nista. U Turskoj cemo primiti minimum tricu.
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Turskoj ako nema euforije nisu ni pola reprezentacije i ja kazem da nam je to pravi test, bod bi bio ko kuca jer nam dolazi Armenija poslije toga.
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ta ista Albania koju spominjes je uzela bod Svedskoj. Luksemburg je iza Estonije pa uzeo tri boda u gostima protiv Svicarske.

    7 golova nije malo.
     
  14. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Don't get your hopes too high, vidis sta se desilo hrvatskoj :D
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nisam ni rekao da je malo. Samo mi ide na zivce sto je prije dva mjeseca repka igrala pred praznim stadionom, pozivalo se na linc, a sada su stadioni puni i digla se veca buka nego kad su Hrvati uzeli Englesku. Poslije Turske ce opet biti po starom, savez napolje, ciro pederu itd.
     
  16. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ja se ne nadam nicemu i onako znam da drugi na tabeli biti necemo i da budemo ispadamo u barazu. ;)
    Ja sam samo malo sretan jer smo prvi put nekome doslovno napunili mrezu.
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cak i kada bi bili drugi imali bi najmanje bodova od svih ostalih drugoplasiranih i ostali bi i bez play-offa :mrgreen:

    9 pobjednika ide direktno, 8 najboljih drugoplasiranih igra dvije utakmice play-offa, ukupno 13 evropskih ekipa ide na prvenstvo...
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    zar se jos fura taj baraz ?
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Inace u zivotu stvari se prebrzo ocjenjuju, ljudi se kude ili hvale bez stvarne zasluge, a mnoge stvari se desavaju bazirano na sreci ili slucaju...ili ovise o nebrojeno mnogo faktora, i njihovom potrefljivanju, a pripisuju se jednom jedinom ili par njih......a pogotovo je to slucaj u fudbalu....
     
  20. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ma svaka cast momci (reprezentacijo) pustite vi Doga sta prica.

    Mozda ovo ko od njih cita da se ne nadje uvrijedjen. :mrgreen: