BiH - Estonija 7:0

Discussion in 'Generalna diskusija' started by nFare, Sep 10, 2008.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ftw!

    nažalost mi (opravdano) popušili :(
     
  2. kaiser

    kaiser Aktivista

    ma ciro ih napucao necim :lol:
    odlicna utakmica

    a sto se tice eng-cro
    neka su ih nabusili(izvini syss) zasluzeno walcott trojku zabio(nije on dzabe u arsenalu :lol:
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    hvala


    cujem da vam je komentator bio beton :lol:
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Pa i nas je pozivao na bunker nakon prvog gola :)
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne sjecam se toga,samo se sjecam da je rekao,nakon drugog gola haman,da ne trebamo na tome stati.je li tako?

    a ovo za njihovog komentatora cujem bas od jarana iz HR kazu da je koma bio,te druga engleska,te druga utakmica,da im je svako bio kriv,ne sjecam se vise.a naseg nisam ni slusao,samo sam gledao igrace kako deru :D
     
  6. daco87

    daco87 Aktivista

    zaboravite malo HR kad se nesto fino desi za BH!!! :evil:

    svaka cast reprezentaciji :p
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kakvo je ono bilo epic gazenje. :D
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    kako je ovo lijepo gledati !!! :D
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    ovo je bilo razguzivanje samo takvo :D
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    svaka im cast :)

    smijao sam se ciri nakon tekme intervju i kaze on novinaru
    "rekao sam momcima da hocu 5:0! ona dvojca sto su dali 6 i 7 go ce najebati!" :D:D
     
  11. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Laf on je reko 5:0, a ovamo dosao bunker igrati, da mu je neko nudio 1:0 prihvatio bi prije tekme :mrgreen:

    Ali nije bitno. Bitno je da mogu reci da sam i ovo dozivio. Hocemo pokrenuti kakvu peticiju da se van Zenice ne igraju utakmice repke? :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Zadnji put kad su pokretali tu peticiju igrali smo protiv Grcke. U Zenici. :D
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kosevo je uklet stadion... i ti to dobro znas bobo .....
     
  14. GW

    GW Moderator

    :smt044
     
  15. Sale

    Sale Aktivista

    Pa kad je Ramazan naši igrači itekako dobro igraju, odreknu se Alkohola i pušenja, pa gledajte rezultata :mrgreen:

    kud se ne zatrevi svjetsko ili bar europsko prvenstvo za ramazan.... :D
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kako su ljudi naivni. Ovako je bilo svaki put kad smo nekog oderali. Sve se zaboravi, pa ce opet kad izgube biti kriv je savez, savez napolje itd.

    Na kraju, oko čega tolika buka? Ko je Estonija u svijetu fudbala? Da smo poslali Vrbanjusu, uzeli bi.
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni je drago sto smo pobijedili. ali zaboravio nisam. da se na grbavici igra tekma ne bi otisao i jos da mi placaju ulaz. dok god su ovi u savezu mene nema na tekmama. kafic, ili sa rajom u stan i veselo :D
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Eh ovaj mi se komentar svidja....
     
  19. TopniK

    TopniK Komšija

    Ne radi se toliko o rezultatu i protivniku koliko o tome da se kod momaka vidjela igra kojoj nije bilo ni traga ni glasa u Španiji. Dobri dupli pasovi, otvaranje i razigranost je ono što nam daje optimizma. Ako ovako disciplinovano a i kreativno budemo igrali u Turskoj, možemo se nečemu nadati.
     
  20. nFare

    nFare Komšija

    Bez obzira na pobijedu sinoc je bilo navijanje protiv saveza.

    Buka je zbog toga sto smo imali 21 sut prema golu (12 u okvir), a to se ja mislim nikad ni blizu nije desilo u nasoj reprezentaciji.
    Danas je rijetkost nekome dati 7 komada, pa pogledaj samo sinocne rezultate:

    Switzerland 1 - 2 Luxembourg
    San Marino 0 - 2 Poland
    Faroe Islands 0 - 1 Romania
    Italy 2 - 0 Georgia (70 i 90 min)
    Rep. of Macedonia 1 - 2 Holland