BiH - Estonija 7:0

Discussion in 'Generalna diskusija' started by nFare, Sep 10, 2008.

  1. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Da, Poljska kao domacin. To bi bilo to :D
     
  2. FearLess

    FearLess Aktivista

    Bremer 18 pts

    Bas je nasao kad ce proraditi
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Nema veze, Menso je rekao da ce igraci biti bolji tamo nekad naredne godine :)
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    Da da cuo sam. Bice sigurno bolji jer ce biti stariji godinu dana. Tako je on to nekako srocio :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Nadam se da ce ovu godinu supljiranja iskoristiti da makar nauci onaj engleski, ako nista.
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Standardna otrcana fraza da se opravda neuspjeh i pruzi nada, uvijek mi pravimo ekipu za neredne kvalifikacije :roll:

    Najgore u svemu tome jeste sto cemo i mi biti stariji godinu :)
     
  7. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Baraz za, sesnaestog, posljednjeg ucesnika je u augustu sljedece godine.

    BIH i Francuska su nositelji grupa, u koje iz druge jakosne upadaju Italija ili Portugal, te iz trece Belgija ili Finska. Pobjednici grupa igraju finalnu utakmicu, te pobjednik iste zauzima ucesce na EP.

    Bice tesko, barem bi ugodnije bilo da dobijemo Portugal umjesto Italije, Finska i Belgija su podjednake mada mislim da bi nam Belgija vise odgovarala. Kako god, mislim da je Francuska definitivno pobjednik svoje grupe, tako da i ako budemo igrali to finale, bice mission impossible :D

    I da, izvlacenje grupa je 8. novembra
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ma sasvim je svejedno ko ce biti u nasoj grupi. Na koji fazon vidis da prolazimo Francusku sa svim NBA igracima?
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bremer je cudo, kakvi francuzi nemaju sanse pored njega :smt005
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Sportski "novinari" ce to objasniti tako sto ce reci da ce malog Parkera strpati u dzep :D
     
  11. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Parkeru slomiti ruku, sutersku naravno :smt003