BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kakvi bolan poluamateri, otkud ti to ?
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Najveci domet im 2. runda kvalifikacija za LP, s tim da su prosle godine ispali od Velskog The New Saints. Sudeci po wiki, Siroki i Bohemians su tu negdje.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Zeljin golman, Sehic, presao u turski Mersin Idmanyurdu i potpisao na 5 godina.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajd barem je bolja plata.. Nadam se da ce se pokazati i naci bolji klub dogodine :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Navodno ce Spahic za Sevillu potpisat.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Poslije Dinama i nekog Katarskog kluba, sad se spominje Sevilla :D Ne znam otkud to, ali bi volio da potpise svakako.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Procitah na SportKlub.info, mozda je i suplja :)
     
  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ma kakav on i Sevilla to je isto ko ona suplja da Ibisevica trazi pola europe a lik zabio 8 golova u sezoni.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ibisevic jeste bio mnogo trazen kad je zabio 19 golova u 17 utakmica (ili 17 u 19 ?) prije teske ozljede.
     
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Tad svakako ali ovo ljeto nije nema teorije a nasi ga novinari vise sad guraju u velike timove nego sto su to radili kad je zabio 17 golova.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    I ja sam negdje vidio, nemam pojma gdje, jos je pisalo potvrdio francuski "lequipe", nesto tako :smt003
     
  12. Esh

    Esh HWB

    "Čuo sam se sa selektorom Sušićem i vratit ću se. Moje je da se odazovem i pomogem reprezentaciji svoje zemlje za koju trebaju igrati najbolji i najspremniji. To da li ću biti na klupi ili u prvih jedanaest, procjene su i vizije selektora. Želim biti dio tima, pomoći svojim znanjem i voljom", rekao je Papac.

    Garant trazi novi klub :D
     
  13. becke

    becke Aktivista

    Koliko sam cuo, potpisao je novi ugovor sa Rangersima prije mjesec dana otprilike.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Super vijest ako je potpisao za Sevillu, to je odličan klub, uvijek su u vrhu i nije pogriješio. Statistika kaže (pročitao prošle godine) da je Sevilla najuspješniji klub na svijetu zadnjih godina.


    BTW Papac najavio povratak u reprezentaciju, već protiv Grčke. Ogromno pojačanje.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Pa sve pise iznad :)
     
  17. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

  18. Esh

    Esh HWB

    Haha, on se davno odrekao, nema vise ni drzavljanstvo :)
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Đubre mućko što bi reko Mamić.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma