BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Bila je sjednica nedavno ovog "komiteta", rekose da ce ukljuciti u rjesavanje tih problema.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    presmjesno drugo poluvrjeme
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Uvijek je taj Izrael bio fudbalska velesila. :roll:
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da je nas 11 forumasa izislo sinoc protiv izraelaca nebi primili 4 komada za 2 minute hahaha

    Imal prijenos nocas utakmica?
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ima Sarajevo 100 % na TV 1, 19:00h.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ti Izraelci prilicno cesto igraju u LP, ne znam kakvao je pljuvanje :)
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Poprilicno cesto, 2002 i 2009. S tim da su 2009 imali svih 6 poraza, nisu dali nijedan gol. Ali hajde barem su igrali. Nije pljuvanje zbog poraza, vec 4 gola primit u tom vremenskom intervalu :S
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni se ucinilo ko da svake godine igraju, ne znam sto :mrgreen: U svakom slucaju, nasa liga je zehricu iznad San Marina :)
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zanima me Željo. :smt003
     
  11. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Navodno ce biti na BHT ali zbog prodaje ulaznica za tekmu odugovlace sa saopstenjem te informacije.
     
  12. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Koji je ovo bezobrazluk. Prvo otkupe od svedjana prava za prijenos utakmice, a onda kofol tehnicki problemi kod njih. Ko da prenose utakmicu iz Vijetnama, a ne iz Svedske.

    Sramota za svedsku televiziju, definitivno.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  14. selvin

    selvin Moderator

    Iznenadili su me finom igrom :D Barem ono sto sam ja gledao :D Cestitke! Nadati se da ce proci dalje.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Odlična igra, mada su i ovi kauboji pucali po golu, sijevalo na sve strane, gledo sam u lokalu s glasnom muzikom, jel onaj skino loptu rukom kada je isla prema golu?
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Ono sto sam ja gledao, nije bilo skidanja rukom lopte :D
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Čist penal je bio. Sada je pitanje da li je bio za Sheriff u prvom poluvremenu kada je golman Želje oborio igrača, pa da nije bila kompenzacija.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mislim da su obje ekipe oštećene i mogao je sudija komotno suditi oba penala ali i ovako isto dođe s tim da Željo nije primio gol kod kuće i sad ima realne šanse da prođe ako dobro odigraju revanš. Gosti opasni na kontre, Željo ima odličan napad samo odbrana veoma spora i lako ispada, fali im 1 bombarder u napadu. Zeba je radio šta je htio, daleko najbolji igrač premier lige dok je i Smajić pokazao u ono malo minuta da je dobro pojačanje.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    I Sarajevo je fin rezultat napravilo. Kada bi neko od njih prosao u "ligaski dio" takmicenja, to bi bio podvig ravan plasiranju reprezentacije na takmicenje. Slazem se sa forzamilan, vjerovatno su oba penala mogla biti dosudjena, a gosti su igrali poprilicno defanzivno..
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    UEFA je izvlačenjem ili bolje reći štimanjem odredila da eventualnim prolazom Željo igra sa Maccabijem Tel Aviv iako je prvobitno izvučen mađarski Ferencvaroš ali je navodno to bila greška. Šta da kažem kriminalna udruga zvana UEFA izgleda sistemski gura izraelske klubove i nije čudno što igraju protiv naših klubova stalno. Bolje bi im bilo da ih svrstaju u azijsku ligu jer nemaju baš mnogo veze s europom osim što su krcati parama.

    BTW Ukoliko Sarajevo prođe Orebra ide na Spartu Prag.