BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Optimizma nikad dosta. :smt003

    Al se bojim da ne bude obratno.
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    uzimamo 3 boda, svejedno bilo 3,4 ili 7 golova razlike :D
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ovo je ista ona Armenija koja je u proslim kvalifikacijama pobijedila Poljsku (pobjednika grupe) i igrala nerijeseno sa Srbijom.

    Imam neki los predosjecaj.
     
  4. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Da, ali tada je Poljska vec obezbjedila odlazak na EP , Srbija je ionako bila u problemima Petković nakon Argentine Šestković :smt003

    Konacno Ciro odlucio, pocinje Mravac u zadnjem redu, Ibisevic u napadu sa Dzekom, jedan vezni seli na klupu, najvjerovatnije Ibricic.

    Brasnic
    Damjanovic, Mravac, Spahic
    Berberovic, Muratovic, Rahimic, Misimovic, Salihovic
    Ibisevic, Dzeko
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma nek posalje samo jednog igraca na klupu i ja sam zadovoljan.

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ... Berberovica. :mrgreen:
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo gola! 1:0 bih:armenija
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo Dzeko zabi za cvaj cu nul.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobro ide. :)
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Bez ovih utakmica Turska i Belgija nam bježe 4 boda. Večeras bi nam išlo u korist da oni ne pobijede i da smanjimo razliku na 1 eventualno 2 boda. Ali, evo Belgija već vodi protiv Španije. Ako nam nakon ovog kola neka od dvije navedene ekipe i dalje bude 4 boda ispred, to je već problem. Ne smijemo mi više kalkulisati.
     
  10. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Drugi gol je fenomenalan. [​IMG]
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Odlican je. [​IMG]
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    QFT :mrgreen:
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bravo naši! 8)
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Ako Estonija-Turska i Belgija-Španija završe bez pobjednika, onda ćemo biti a 2 boda od Turske i Belgije. Za sada nam svi rezultati idu u korist, ali vidjećemo kako će završiti ostali susreti.
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    David Villa za vodstvo i pobjedu spanaca. Fino Fino. :smt003
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Večerašnji rezultati su nam išli u korist. Turska je kiksala kod Estonije a Belgija kod kuće izgubila od Španije tako da nam Belgija sada bježi 1 bod, a Turska 2 boda.

    Bez nekih većih kombinacija mi moramo ispuniti sljedeće uvjete ako mislimo ići na svjetsko.

    1. Pobijediti obje gostujuće kod Armenije i Estonije - Mislim da to neće biti problem iako će estonci ići na revanš zbog onih 7:0.

    2. Od Belgije izvući minimalno 4 boda.

    3. Pobijediti Tursku kod kuće.

    4. Sa Španijom igrati neriješeno.

    Mislim da ako kiksnemo jednu od ovih navedenih, gubimo sve šanse.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ako se ne varam, drugo mjesto vodi u playoff :smt003 , ne na prvenstvo.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Eto hurmash1ca je fino izdvojio ko je znao o cemu govori pred utakmicu, ostali vise srece naredni put :) Ne znam zasto su svi prizeljkivali pobjedu Spanije nad Belgijom jer je po mom misljenju nerijesen rezultat bio daleko bolji zbog ostalih susreta Spanija, odnosno izbjegavanja situacije u kojoj bi Spanija u zadnja 4 kola turisticki dolazila na utakmice.

    Kao sto smo i raspravljali prije ove pobjede, utakmice s Belgijom su kljucne za ove kvalifikacije.
     
  19. Hansel

    Hansel Komšija

    Da. Nije da nisam mislio na to, samo sam navodio uvjete koje moramo ispuniti u ovoj grupnoj fazi. Ako BiH odradi navedeno, onda se sa takvom ekipom imamo pravo nadati pozitivnom ishodu u baražu.

    Bez obzira na osiguranje prvog mjesta, španci će u susretima protiv Turske ići na pobjedu kao da im od toga zavisi plasman (iz nekih drugih razloga - da ne navodim ovdje na temi ''sprot''), a također ne bi dozvolili da ih Belgija pobijedi na njihovom terenu.
     
  20. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Iako smo pobijedili visokim rezultatom, igra i nije bila na nekom nivou, a i teren mi se cinio uzasnim :S

    Za predstojeci dvoboj sa Belgijom nam treba kompaktnija sredina i jaca odbrana, a Ibisevic ne lici na onog momka koji je najbolji strijelac Bundes lige, jednostavno nista nije pokazao :shock:

    Dzeko je trebao zabiti ono ala Muslimovic - svaka mu cast za onaj lob :idea:

    Dolazi nam i Turska ali ovaj put sa Senturkom,Tuncayem,Emreom... O Spaniji ne smijem ni misliti :D